Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

JLD
JLD
JLD
Nowości

Promocja na zabiegi Thalgo!

Dział

Każdy zabieg tylko 99 zł!

Promocja trwa od 01.09.2017 do 31.10.2017, oferta nie łączy się z innymi rabatami.

W naszej ofercie posiadamy do wyboru 3 różne zabiegi:

Thalgo Aquarelle

intensywny zabieg do skóry szarej i zmęczonej


Skóra niedożywiona ze słabym poziomem nawilżenia objawia się złą kondycją, wygląda na zmęczoną i często dochodzi w niej do niepożądanych objawów. Przyczyną tego stanu rzeczy, często jest zaburzenie krążenia limfatycznego w skórze i zatrzymaniu wody w organizmie.
Genialnym zabiegiem, który wychodzi na przekór tym problemom jest właśnie zabieg Thalgo Aquarelle. To intensywny zabieg nawadniająco - energetyzujący do skóry odwodnionej, szarej z workami pod oczami, który poprawia mikrocyrkulacje w naczyniach krwionośnych i limfatycznych.

Thalgo Cold Cream Marine Trestment

zabieg dla suchej skóry

Regenerująco-odżywczy zabieg dla skóry suchej i wrażliwej. Suchość skóry jest spowodowana uszkodzeniem płaszcza hydro-lipidowego, co powoduje dyskomfort, napięcie, pękanie, pieczenie i powstawanie drobnych mikro-urazów.Rozwiązaniem Thalgo jest rytuał na bazie kosmetyków z unikalną i udoskonaloną recepturą.
Cold Cream Marine zapewnia nawilżenia i ukojenie delikatnej, suchej i wrażliwej skóry oraz zwiększa jej próg tolerancji.

Thalgo Re-Balancing

zabieg balansujący z mikronizowaną algą

W 100% naturalny zabieg przeznaczony dla skóry tłustej lub mieszanej z tendencją do wyprysków. Nałożona jako ciepły aksamitny okład maska z alg, oddaje skórze całe swoje bogactwo morskich minerałów i witamin. Zabieg delikatnie czyści skórę, uaktywnia krążenie krwi, eliminuje nagromadzone toksyn, zapobiega nadmiernemu rogowaceniu naskórka i pomaga ustabilizować wydzielanie łoju.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ