Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Program regeneracyjny dla włosów po powrocie z wakacji
Program regeneracyjny dla włosów po powrocie z wakacji
Eksperci

Program regeneracyjny dla włosów po powrocie z wakacji

Dział
Okres wakacji to czas niezwykle ważny dla twoich włosów. Piasek, słońce, woda mogą mieć na nie korzystny wpływ, ale jedynie w małych ilościach i pod warunkiem, że były pod ochroną. Te z was, które nie zadbały o ochronę swoich włosów będą musiały zastosować regeneracyjny program po poworcie z wakacji.
 
Jeśli dbasz o swoje włosy w czasie wakacji, będą one zjawiskowe po powrocie. „Możesz ewentualnie pomyśleć o podcięciu końcówek, ale nie potrzebujesz niczego poza tym. Jeśli objełaś swoje włosy ochroną i spłukiwałaś je po każdej kąpieli, twoje włosy będą w świetnym stanie! Z pewnością możesz również pochwalić się pięknym kolorem, którego nie uzyskałby żaden fryzjer”.
 
Utrzymaj dobry wpływ wakacyjnego słońca na swoich włosach. „Używaj szamponu, który zapewni ci żywy kolor i który wyeksponuje słoneczne refleksy. Stosuj go na zmianę z produktami dostosowanymi do twojego rodzaju włosów”.
 
Jeśli twój kolor wyblakł lub masz rozdwojone końcówki, wizyta u fryzjera wydaje się nieunikniona. „Nie wahaj się odwiedzić twojego fryzjera, aby przywrócił piękny kolor twoim włosom lub podciął ich końcówki. A może nawet wraz z powrotem do domu najdzie cię ochota na nową fryzurę. Zadaj mu wszystkie pytania, które cię interesują”.
 
Nasza rada: Jeśli jesteś zwolenniczką balejażu, odwiedź twojego fryzjera przed wakacjami. W ofercie salonów Jean Louis David znajduje się krem rozświetlający, który delikatnie rozjaśni włosy u nasady bez dotykania reszty.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ