Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Program dla włosów przed wyjściem na słońce
Program dla włosów przed wyjściem na słońce

Program dla włosów przed wyjściem na słońce

Wiele czynników może atakować twoje włosy: słońce, morze, wiatr, zanieczyszczenia, chlor… Latem często mogą występować jednocześnie. Uwaga zatem na negatywne efekty. Oto nasz program niezbędnych zabiegów przed wyjściem na słońcem.
Skoki do basenu, kąpiele w morzu i opalanie się na słońcu, a to wszystko w ciągu 2-3 tygodni. Możesz więc obawiać się najgorszego dla twoich włosów! Nawet jeżeli konsekwencje są sprawą indywidualną. „Te czynniki będą miały bardziej niszczący wpływ na cienki farbowane włosy, niż na włosy cienkie, ale naturalne. Wszystkie jesteśmy narażone na szkodliwe czynniki z zewnątrz, ale konsekwencje ich oddziaływania zależą od natury włosa.”
Aby pomóc twoim włosom bronić się przed atakami, jedynym rozwiązaniem jest oczywiście stosowanie odpowiednich środków od momentu wyjazdu na wakacje, takich jak olejki i spraye chroniące przed promieniami UV. „Przed wyjazdem warto udać się do fryzjera, aby pozbyć się rozdwojonych końcówek i ukoić delikatne włosy.” Nie wahaj się również udać się do niego po powrocie, aby upewnić się, że twojej włosy będą odpowiednio prezentować się w pracy!
Inna rada. Włos jest wskaźnikiem ogólnego stanu człowieka. Jeżeli za dużo ostatnimi czasy imprezowałaś i jesteś zmęczona, będzie to również widać po twoich włosach. „Będą bardziej matowe i mniej lśniące. Aby to zmienić, trzeba o siebie zadbać. Zrównoważona dieta, dużo snu i regularne ćwiczenia fizyczne, nie tylko pozwalają utrzymać piękną sylwetkę, ale również włosy w należytej formie.”
Aby dać mocniejszy impuls swoim włosom, możesz również kupić suplementy diety. „Dostarczą one twojemu organizmowi dodatkowych witamin i mikroelementów, takich jak witaminy B6 i B12 oraz magnez. Wzmocni to kondycje twoich włosów oraz doda im blasku.”
Nasza rada: Idealnie byłoby zrobić sobie kurację z kiełków pszenicy na miesiąc przed wyjazdem. Zawierają one witaminę A, witaminy z grupy B i magnez. Jednym słowem, wszystko czego potrzebujesz, żeby mieć piękne włosy. 
© DR © Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź

Niezbędne w tym sezonie