Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Program dla włosów przed wyjściem na słońce
Program dla włosów przed wyjściem na słońce
Pielęgnacja

Program dla włosów przed wyjściem na słońce

Dział
Wiele czynników może atakować twoje włosy: słońce, morze, wiatr, zanieczyszczenia, chlor… Latem często mogą występować jednocześnie. Uwaga zatem na negatywne efekty. Oto nasz program niezbędnych zabiegów przed wyjściem na słońcem.
Skoki do basenu, kąpiele w morzu i opalanie się na słońcu, a to wszystko w ciągu 2-3 tygodni. Możesz więc obawiać się najgorszego dla twoich włosów! Nawet jeżeli konsekwencje są sprawą indywidualną. „Te czynniki będą miały bardziej niszczący wpływ na cienki farbowane włosy, niż na włosy cienkie, ale naturalne. Wszystkie jesteśmy narażone na szkodliwe czynniki z zewnątrz, ale konsekwencje ich oddziaływania zależą od natury włosa.”
Aby pomóc twoim włosom bronić się przed atakami, jedynym rozwiązaniem jest oczywiście stosowanie odpowiednich środków od momentu wyjazdu na wakacje, takich jak olejki i spraye chroniące przed promieniami UV. „Przed wyjazdem warto udać się do fryzjera, aby pozbyć się rozdwojonych końcówek i ukoić delikatne włosy.” Nie wahaj się również udać się do niego po powrocie, aby upewnić się, że twojej włosy będą odpowiednio prezentować się w pracy!
Inna rada. Włos jest wskaźnikiem ogólnego stanu człowieka. Jeżeli za dużo ostatnimi czasy imprezowałaś i jesteś zmęczona, będzie to również widać po twoich włosach. „Będą bardziej matowe i mniej lśniące. Aby to zmienić, trzeba o siebie zadbać. Zrównoważona dieta, dużo snu i regularne ćwiczenia fizyczne, nie tylko pozwalają utrzymać piękną sylwetkę, ale również włosy w należytej formie.”
Aby dać mocniejszy impuls swoim włosom, możesz również kupić suplementy diety. „Dostarczą one twojemu organizmowi dodatkowych witamin i mikroelementów, takich jak witaminy B6 i B12 oraz magnez. Wzmocni to kondycje twoich włosów oraz doda im blasku.”
Nasza rada: Idealnie byłoby zrobić sobie kurację z kiełków pszenicy na miesiąc przed wyjazdem. Zawierają one witaminę A, witaminy z grupy B i magnez. Jednym słowem, wszystko czego potrzebujesz, żeby mieć piękne włosy. 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ