Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Program dla pięknych włosów po powrocie z wakacji
Program dla pięknych włosów po powrocie z wakacji
Eksperci

Program dla pięknych włosów po powrocie z wakacji

Dział
Wakacje już się skończyły i trzeba będzie wrócić do pracy… Jednak zanim przyjdzie ci powrócić do codziennych obowiązków, znajdź czas dla siebie, by jak najlepiej zacząć ten nowy rok. Przygotuj dla siebie kompletną kurację upiększającą, nie zapominając oczywiście o twoich cennych włosach!
 
Kiedy już wrócisz do domu, czas zrobić bilans. Czy twój kolor nie zszedł? Czy twoje końcówki nie są uszkodzone, a włosy nie są suche na długościach? Czy masz ochotę zmienić swój wygląd? Podsumuj te wszystkie aspekty i określ, czy potrzebujesz wizyty u fryzjera. Nie jest ona wcale konieczna za każdym razem, kiedy twoje włosy przeżyły lato, a wraz z nim miały kontakt ze słońcem, morzem, basenem.
 
Jeżeli właściwie je chroniłaś latem i dobrze się nimi zajmowałaś, powinny wyjść bez szwanku, szczególnie jeśli nie wyjechałaś na ponad trzy tygodnie nad morze, nawet gdy twoje włosy są farbowane. „Są blondynki, których blond nigdy nie był równie piękny, jak po zejściu z plaży! Jeżeli włosy były dobrze odżywione i pielęgnowane, rezultat może być najwyższej jakości.” Jeżeli zaś kolor zszedł, a końcówki są rozdwojone, wizyta u fryzjera wydaje się być koniecznością. Przydatne będzie ponowne farbowanie włosów lub obcięcie uszkodzonych końcówek.
 
Jeżeli chodzi o pozostałe sprawy, wystarczą dobre nawyki. To znaczy: stosowanie produktów dostosowanych do natury twoich włosów oraz codzienna pielęgnacja. „Jeżeli czujesz, że twoje włosy są szczególnie suche, zastosuj miesięczną kurację nawilżającą używając maseczek, które do pozostawienia na włosach przez 10 minut.” Suche włosy to najczęściej spotykany problem po dłuższym pobycie na słońcu, nad morzem, czy na basenie.
 
Nasza rada: Aby nadać więcej blasku twoim włosom i sprawić, by były zdrowe, stosuj suplementy diety zawierające nasiona zbóż. Wzmacniają one włókna włosa, pomagają im odrosnąć i dodają im blasku. Taką kurację powinnaś stosować przez 1 miesiąc!
 

 
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ