Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Profesjonalne produkty pielęgnacyjne czy te z supermarketów, które wybrać?
Profesjonalne produkty pielęgnacyjne czy te z supermarketów, które wybrać?
Pielęgnacja

Profesjonalne produkty pielęgnacyjne czy te z supermarketów, które wybrać?

Dział
Na pewno już zadałaś sobie to pytanie: czy dokonuję właściwego wyboru w kwestii produktów pielęgnacyjnych do moich włosów? Czy powinnam wybierać między profesjonalnymi artykułami, a tymi, z supermarketów? Oto rady ekspertów.
 
Musisz wiedzieć, że produkty z supermarketów zawsze są bardziej ubogie w substancje aktywne, a bogatsze w detergenty. „Generalnie, znajduje się w nich dużo silikonu, który nadaje włosom blasku. Niemniej jednak, stosowanie produktów zawierających ten składnik nie jest zalecane. Co więcej, powinnaś unikać zawartych w nich parabenów”.
 
Produkty Jean Louis David dostępne są dla każdego. „Są one bez wątpienia odrobinę droższe, ale niedużo. Dzięki temu, możesz stosować produkty lepszej jakości. Powinnaś wziąć pod uwagę stosunek jakości do ceny. Zapamiętaj, że szampony w salonach są często większe, dlatego też więcej kosztują”.
 
Wyższa cena wynika z czasu, który poświęcony został na badania związane z opracowaniem szamponu. „Profesjonalne gamy produktów, wymagają go więcej. Nie płacisz tylko za opakowanie i markę. Produkty te mają specjalne właściwości i zawsze znajdziesz taki artykuł, który będzie odpowiedni dla twoich włosów”.
 
Nasza rada: Przynajmniej raz na jakiś czas kupuj profesjonalne produkty. Zaopatrz się zarówno w szampon, jak i odżywkę, gdyż ich substancje aktywne mają najlepsze działanie, gdy są stosowane równocześnie.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ