Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Produkty stylizacyjne, które możesz pożyczyć od swojego mężczyzny
Produkty stylizacyjne, które możesz pożyczyć od swojego mężczyzny
Eksperci

Produkty stylizacyjne, które możesz pożyczyć od swojego mężczyzny

Dział
Zapewne masz już swój własny zestaw kosmetyków stylizacyjnych, tj.: lakier, pianka lub serum…, a półki w twojej łazience uginają się pod ciężarem najróżniejszych kosmetyków, z których absolutnie każdy ma ułatwiać życie. Pamiętaj, że twój mężczyzna również posiada swoje własne kosmetyki, z których możesz przecież skorzystać. Dowiedz się, o które chodzi.
 
Mężczyźni używają produktów stylizacyjnych głównie w celu nadania fryzurze połysku i ogólnego powabu. Z resztą, podobnie jest w przypadku kobiet! „Najczęściej używanym przez mężczyzn produktem stylizacyjnym jest żel do włosów. To właśnie ten kosmetyk, panie najczęściej pożyczają od swojej drugiej połówki.”
 
Najpierw nałóż odrobinę żelu na dłonie i wcieraj go we włosy w zależności od pożądanego ostatecznego rezultatu! „Jeżeli masz kręcone włosy i chciałabyś nadać blasku swoim końcówkom, nałóż odrobinę żelu na ręce, a potem rozprowadź go równomiernie na włosach, nie obciążając ich.” Jeżeli jesteś obcięta na krótko, użyj żelu, aby ulizać włosy uzyskując tym samym efekt mokrych włosów (wet look).
 
Innym ważnym produktem stylizacyjnym jest puder teksturyzujący.  Z reguły ma on kształt „solniczki”, a jego niewielka ilość powinna być rozprowadzona równomiernie na włosach. Dzięki pudrowi, włosy sprawiają wrażenie lekko zmierzwionych, co korzystnie wygląda szczególnie na włosach krótkich.
 
Nasza rada: Do tworzenia swoich kreacji fryzjerskich nie musisz koniecznie ograniczać się do dwóch cytowanych powyżej męskich produktów. Są one jednak najczęściej wybierane.  Jeżeli chciałabyś wypróbować także inne produkty stylizacyjne dla mężczyzn, mamy dla ciebie jedną radę: produktów tych używaj głównie na włosach od połowy ich długości i na końcówkach.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ