Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Produkty prostujące kręcone lub lokowane włosy
Produkty prostujące kręcone lub lokowane włosy
Fryzura

Produkty prostujące kręcone lub lokowane włosy

Dział
Marzysz o prostych włosach, choć są one kręcone lub lokowane? Odkryj rady naszych ekspertów, dzięki którym osiągniesz swój cel, a twoje włosy będą tryskały zdrowiem.
 
Produkty stylizujące są najlepszym rozwiązaniem, by wyprostować włosy. "Jeśli masz loki, używaj produktu CC Cream zaraz przed zrobieniem brushingu. Jeśli masz kręcone włosy, przede wszystkim powinnaś nauczyć się odpowiedniej techniki. Zajmie ci to więcej czasu, ponieważ włosy są bardziej odporne. Użyj prostownicy, by otrzymać szybki i optymalny rezultat".
 
Steampod jest idealnym urządzeniem, dzięki którym twoje włosy będą idealnie proste. "Jest to prostownica na parę, doskonale przystosowana do twoich włosów. Możesz z niej skorzystać w salonach Jean Louis David, zanim użyjesz jej w domu. Nałóż na włosy produkt Perfect Liss, który ochroni je przed wysoką temperaturą. Jeśli sprawi ci to problem, przyjdź do salonu, by skorzystać z profesjonalnej, szybkiej i spersonalizowanej usługi".
 
Nasza rada. Po zakończeniu prostowania, dbaj o włosy, by efekt trzymał się jak najdłużej. Na koniec, spryskaj je lakierem wodoodpornym, by chronić je przed wilgocią, która jest twoim największym wrogiem! Kontakt z wodą sprawi, że twoje włosy znów się zakręcą.
 
©PixelFormula, Pokaz, prêt-à-porter Jean Pierre Braganza, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ