Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Produkty pielęgnacyjne Jean Louis David: 3 niezbędniki na letnie wakacje
Produkty pielęgnacyjne Jean Louis David: 3 niezbędniki na letnie wakacje
Pielęgnacja

Produkty pielęgnacyjne Jean Louis David: 3 niezbędniki na letnie wakacje

Dział
W wakacje, nie potrzebujesz kumulować produktów, które obciążą twoje włosy. Zoom na najważniejsze artykuły, dzięki którym twoje włosy pozostaną zdrowe.
 
Wielofunkcyjny produkt Sun Therapy. Jest on niezbędny do tego, by chronić włosy przed słońcem. Dzięki niemu, ochronisz twoje włosy przed promieniami UV. Jest to także doskonałe rozwiązanie, by chronić włosy przed szkodliwym działaniem chloru oraz soli. Odżywi on twoje włosy i je wzmocni. Spryskaj nim końcówki oraz włosy na długości.
 
Szampon Odżywienie i Lekkość. Gdy jest ciepło, świeci słońce i nieustannie się kąpiesz, twoje włosy muszą być dogłębnie nawilżone, by zachowały połysk. Szampon ten należy do gamy produktów Hydra Therapy i został stworzony na bazie formuły bogatej w proteiny. Dzięki niemu, twoje włosy będą mocne, elastyczne i lśniące. Używaj tego produktu dwa, maksymalnie trzy razy w tygodniu.
 
Maska Express Therapy. Podczas wakacji, nie masz czasu (ani ochoty!) stosować produktów, które wymagają dużo czasu. Ta maska bez spłukiwania jest więc dla ciebie! Doskonale odżywi ona twoje włosy. Spryskaj nią włosy na długości przed rozczesaniem, by je naprawić, wzmocnić, nawilżyć, ochronić i rozczesać... Nie musisz już się martwić o ich zdrowie!
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ