Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Produkty pielęgnacyjne do włosów – które wybrać zimą?
Produkty pielęgnacyjne do włosów – które wybrać zimą?
Trendy i styl

Produkty pielęgnacyjne do włosów – które wybrać zimą?

Dział
Zimą, masz wrażenie, że twoje włosy mają inną strukturę. Niemniej jednak, wcale tak nie jest! One się po prostu wtedy bardziej elektryzują w wyniku kontaktu z czapkami i szalikami. Mają też skłonność do przetłuszczania się, ponieważ nakrycia głowy nie pozwalają włosom spokojnie oddychać.
 
Jedno jest pewne: zimą, twoje włosy się elektryzują. "Powód tego nie jest do końca znany. Mogą to być zimne temperatury, zmęczenie, a nawet dodatki do włosów… kontakt z szalikami lub czapkami sprawia, że włosy się elektryzują".
 
W salonach Jean Louis David istnieje na to cudowny sposób. "Może cię ocalić jonowa szczotka do włosów Jean Louis David! Sprawia ona, że twoje włosy są miękkie i świecące, a przy tym pozbawione elektryczności statycznej. Stworzona z generatorem jonów ujemnych, neutralizuje elektryczność oraz niweluje kręciołki".
 
Zwolenniczki czapek powinny zimą wyrobić w sobie codzienny refleks stosowania suchego szamponu. "Jest to jeden z nielicznych produktów, który może ocalić twoje włosy przed zimowymi niedogodnościami. Spray nawilżający włosy również może temu zaradzić, nawet jeśli wilgotne włosy nie są przyjemne zimą".
 
Uważasz, że twoje włosy są bardziej matowe? Nie jesteś jedyna! W okresie zimowym zmęczenie się zwiększa i daje się to odczuć nawet na włosach. "Serum może nadać twoim włosom połysk, a jego efekt jest natychmiastowy. Nadanie włosom połysku zimą jest łatwiejszym rozwiązaniem niż nadanie im objętości".
 
Nasza rada: Nie myśl sobie, że początek zimowej pory roku obliguje cię do zmiany kosmetyków pielęgnacyjnych. To nieprawda! Struktura twoich włosów jest wciąż taka sama. To elementy zewnętrzne zakłócają odrobinę twoje codzienne życie, ale łatwo jest temu zapobiec dzięki produktom pielęgnacyjnym.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ