Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Produkty zabarwiające, alternatywa dla koloryzacji?
Produkty zabarwiające, alternatywa dla koloryzacji?
Pielęgnacja

Produkty zabarwiające, alternatywa dla koloryzacji?

Dział
W salonach Jean Louis David, gama Color Therapy zaliczana jest do produktów "zabarwiających". Doskonale stosuje się nią na farbowanych włosach, ożywia ona ich kolor, nawilża je i nadaje im połysku. Czy jest to dobra alternatywa dla koloryzacji? Eksperci ci wyjaśnią.
 
Gama Color Therapy jest idealnym rozwiązaniem dla farbowanych włosów. "Po kilku myciach głowy, kolor lekko matowieje. Produkty zabarwiające nadają mu pigmentów i go ożywiają. Najczęściej, używa się ich po killku myciach po farbowaniu".
 
Nie szukaj widocznych rezultatów, jeśli nie farbowałaś włosów. "Produkty te nie przynoszą szokujących efektów. Zauważysz może minimalną różnicę, ale nie będzie ona zbyt widoczna".
 
Najlepiej, jeśli nałożysz produkt zabarwiający w salonie. "W porównaniu do produktów na rynku, te w salonie nie zawierają pigmentów. To twój fryzjer dobierze pigmenty odpowiednie do koloru włosów klientek. W salonach Jean Louis David stosuje się spersonalizowane produkty zabarwiające. Kobiety przychodzą tam również po to, by pielęgnować swoje włosy, a nie tylko po to, by je pofarbować".
 
Produkty zabarwiające nie są alternatywą dla koloryzacji. "Pozawalają one przede wszystkim utrzymać piękny kolor na dłużej. Nadają one połysku i refleksów, ale nie zakryją odrostów."
 
Nasza rada: Produkty zabarwiające nie są szkodliwe dla włosów pod warunkiem, że się ich odpowiednio używa. Przyjdź do salonu lub zaopatrz się w gamę Color Therapy w domu.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ