Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Prawda/fałsz: wszystko, co powinnaś wiedzieć przed farbowaniem włosów
Prawda/fałsz: wszystko, co powinnaś wiedzieć przed farbowaniem włosów
Farbowanie

Prawda/fałsz: wszystko, co powinnaś wiedzieć przed farbowaniem włosów

Dział
Masz ochotę na zmianę fryzury? Pofarbuj włosy! Niemniej jednak, zanim to zrobisz, zapoznaj się z naszymi radami, by twoja metamorfoza była w 100 procentach udana.
 
Powinnaś umyć włosy przed farbowaniem: FAŁSZ!
 
Najlepiej nie myj włosów 3 dni przed farbowaniem. Jeśli pofarbujesz je zaraz po umyciu, kolor nie bedzie się długo trzymał. Włosy powinny być także zdrowe. Jeśli są suche lub zniszczone, po koloryzacji jeszcze bardziej się uwrażliwią.
 
Fryzjer lepiej pofarbuje ci włosy: PRAWDA!
 
Nie ryzykuj i pofarbuj włosy w salonie. Dzięki twojemu fryzjerowi, otrzymasz oczekiwany rezultat. Użyje on odpowiedniej techniki oraz produktów przystosowanych do rodzaju twoich włosów. Co więcej, twój kolor będzie dłużej się trzymał!
 
Farbowanie nie niszczy włosów: PRAWDA!
 
Jeśli masz zdrowe włosy, farbowanie na pewno ich nie zniszczy. Wręcz przeciwnie – nada im połysku i je uwydatni. Niemniej jednak, po zrobieniu koloryzacji, powinnaś używać odpowiednich produktów, by ożywić kolor i wzmocnić włókna. Koniecznie zaopatrz się w produkty z gamy Color Therapy.
 
Farbowanie zawsze jest trwałe: FAŁSZ!
 
Wszystko zależy od twojego wyboru. Tymczasowa koloryzacja, refleksy lub pasemka są odwracalne. W przypadku trwałego farbowania, będziesz musiała poczekać, aż włosy odrosną. W tym przypadku, wybierz spokojnie kolor, zanim go nałożysz, abyś później nie żałowała swojej decyzji!
 
© PixelFormula, Pokaz Versace, Haute Couture, wiosna-lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ