Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pozłacane brwi, opinia eksperta
Pozłacane brwi, opinia eksperta
Trendy i styl

Pozłacane brwi, opinia eksperta

Dział
Po raz pierwszy pozłacane brwi zaprezentowane zostały na pokazie prêt-à-porter i od tego czasu robią furorę. Czy powinnaś je zrobić? W ciągu dnia czy wieczorem? Oto opinia ekspertów na temat tego trendu.
 
Pozłacane brwi bardzo ładnie wyglądają! "Oczywiście, zarezerwowane są one raczej na wieczorne wyjścia, a nie do pracy. W przypadku blondynek, będą one bardziej dyskretne, niemniej jednak brunetki i rude kobiety również mogą je nosić pod warunkiem, że będą świadome bardziej widocznego efektu!”.
 
Zwróć uwagę na to, jaki produkt stosujesz, by przykleić brokat. “Brokat niezawsze sprzedawany jest z odpowiednim klejem. Nie wiesz, jak go przykleić? Zaopatrz się w klej do sztucznych rzęs. Przynajmniej będziesz wiedziała, że będzie on skuteczny i nie wywoła alergii. Posmaruj brwi klejem, a następnie nałóż brokat. Jeśli nakładasz go od czasu do czasu, nie musisz się martwić o skutki tego zabiegu. Twoje brwi wciąż wyglądać będą perfekcyjnie!".
 
Nie nakładaj za dużo brokatu poza konturami brwi. "Wystarczy, że umieścisz go w obrębie ich formy. Rezultat będzie równie błyszczący i widoczny, a przy tym nie będzie wyglądać dziwnie. Dostosuj odpowiednią ilość brokatu do kształtu twoich brwi”.
 
Nasza rada: Nie kupuj przypadkowych produktów. Udaj się do specjalnych butików, by otrzymać estetyczny rezultat, ale przede wszystkim po to, by produkty nie wywołały alergii. Oczy są wrażliwe, dlatego powinnaś o nie dbać!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ