Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Powrót włosów fluo
Powrót włosów fluo
Powrót włosów fluo
Farbowanie

Powrót włosów fluo

Dział
Włosy fluo zaczęły się pojawiać na pokazach mody już w ostatnim sezonie. W 2012 roku najczęściej można było spotkać różowe włosy w kolorze cukierkowego różu lub włosy w odcieniach błękitu odzwierciedlające seapunkową modę. Wydaje się, że moda na włosy fluo będzie nadal obecna w sezonie wiosna-lato 2013. Jednocześnie, w obecnym sezonie, włosy fluo będą przybierały dosłownie wszystkie możliwe kolory i formy!
 
Pasemka fluo. Na pokazie Oscara de la Renta, koloryzacja fluo wykonana jest na fryzurze retro, pozbawiając ją tym samym jej oficjalnego tonu (z umiarem). We włosach widoczne są pojedyncze pasemka fluo, imitujące sztuczne pasemka, tyle że w jaskrawych kolorach. Wśród kolorów, najczęściej spotykane są: róże, turkusy lub żółcie.
 
Kolory tęczy. Na nowojorskich pokazach mody uwagę najbardziej wybrednych fashionistów zwróciła modelka z włosami zafarbowanymi w kolorach tęczy. Chloe Norgaard, modelka amerykańska, zaprezentowała włosy, których kolor można określić jako melanż zielonego, pomarańczowego i czerwonego. To właśnie ta tęczowa fryzura pomogła jej znaleźć się w pokazach m.in. Nicole Miller oraz Rodarte. Jest to rodzaj koloryzacji, który idealnie pasuje do buntowniczych i neo-punkowych stylizacji!
 
Balejaż fluo. Po raz kolejny w koloryzacji tej występują takie kolory jak: różowy, niebieski i zielony. Jednakże, o ile kolory te znacznie się od siebie różnią, w dobrze wykonanym balejażu powinny one naturalnie ze sobą współgrać. Nie łatwo w to uwierzyć, ale jest to jak najbardziej możliwe. Efekt ten możliwy jest do uzyskania dzięki technice balejażu oraz przy wykorzystaniu kolorów w odcieniach bardziej pastelowych niż fluo.
 
Grzywka fluo. Osobom, chcącym całkowicie oddać się modzie na fluo nie farbując przy tym wszystkich włosów, polecamy grzywkę fluo! Zauważyliśmy ją u modelek na pokazie Anny Sui. Włosy grzywki oraz przednia część fryzury aż do czubka głowy zafarbowane są na fluo i wyraźnie kontrastują z pozostałymi włosami. Kolory grzywki mogą być różne: różowy Barbie, pudrowy, jaskrawo niebieski lub tęczowo fioletowy. Wszystko to kwestia gustu.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ