Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Powrót mody na wąsy u mężczyzn
Powrót mody na wąsy u mężczyzn
Powrót mody na wąsy u mężczyzn
Fryzury męskie

Powrót mody na wąsy u mężczyzn

Dział

Wydawało się, że to już zamierzchła przeszłość, a jednak doczekaliśmy się wielkiego powrotu mody na wąsy. Trend ten nawiązuje po części do mody na brodę drwala. Wąsy wychodzą z lamusa i stają się bardzo trendy. Są idealnym rozwiązaniem dla mężczyzn, będących zwolennikami naturalnie wyglądającego zarostu. Oto nasza instrukcja obsługi, jak wypielęgnować idealne wąsy.

 
Wąsy w wersji 2013. Po okresie ich całkowitego wykluczenia, wąsy powracają do modowych łask! W okresie powojennym zarost zdążył znudzić się mężczyznom, którzy zbyt długo zmuszeni byli do jego noszenia. W tamtym okresie znacznie większym powodzeniem cieszyły się całkowicie wygolone twarze. Dopiero w ostatnich latach wąsy na nowo powróciły do gry. W 2013 roku męskie stylizacje stawiają na jeszcze większą naturalność, a wąsy niewątpliwie stanowią trendy dodatek. Sposoby golenia, podobnie jak niektóre fryzury stają się czymś na wzór mody. O ile niektórzy mężczyźni decydują się na klasyczne wąsy, o tyle wąsy w wersji 2013 powinny być krótkie i równo obcięte, nawiązując do stylu amerykańskiego.
 
Strzyżenie wąsów w stylu amerykańskim. Wąsy w stylu amerykańskim powinny być idealnie wystrzyżone. Wąsy zaczynają się u dołu nosa i sięgają tuż nad górną wargę. Gdy zapuścisz już wąsy, dokładnie je przystrzyż za pomocą brzytwy. Postaraj się wygolić wszystkie wąsy wystające poza granicę warg. Wąsy będą wyglądać jeszcze lepiej, gdy rozczeszesz je grzebieniem lub szczoteczką do wąsów. Postaraj się dopracować wygląd swoich wąsów i pozbądź się wszelkich wystających włosów poza linię warg lub po bokach. Wąsy w tej wersji powinny być krótko obcięte. Do ich utrwalenia możesz użyć żelu. Wąsy powinny być strzyżone co dwa, trzy dni w zależności od szybkości odrastania i rezultatu, który chcesz uzyskać.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ