Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Powrót kapelusza w stylu lat 20.
Powrót kapelusza w stylu lat 20.
Trendy i styl

Powrót kapelusza w stylu lat 20.

Dział

Kapelusz klosz, główny dodatek lat 20., powraca z impetem. Zarówno w stylu retro jak i glamour, pasuje idealnie do trendów sezonu jesienno-zimowego 2013-2014. Kapelusz ten, praktyczny i nowoczesny, jest obecnie najczęściej noszonym modelem, kiedy powracają niskie temperatury. Zrobiony z filcu, z kobiecymi dodatkami jest sprzymierzeńcem aktywnych kobiet.

 
Trendy. Razem z powrotem filmów zainspirowanych szalonymi latami, takimi jak "Artysta" czy "Wspaniały Gatsby", dodatki w stylu lat 20. inspirują kobiety, które pragną wypróbować takie fryzury, jakie nosili artyści tamtych lat. Szalone lata są synonimem epoki, w której kobiety były bardziej wyzwolone i pozwalały sobie na więcej niż wcześniej. Stąd też kapelusz ten, który przez długi czas przeznaczony był tylko dla mężczyzn, został przystosowany również do kobiecej garderoby.
 
Kapelusz w stylu lat 20., dla kogo? Dla wszystkich kobiet stęsknionych za szalonymi latami początku wieku. Dodatki glamour również dziś są na czasie, tak samo jak wtedy, kiedy rozpoczęła się epoka Coco Chanel. Zima 2013-2014 zapowiada powrót zarówno praktycznych dodatków, jak i błyskotek. Kapelusz w stylu lat 20. przypominający kapelusz klosz, przyzdobiony kobiecymi cekinami i wstążkami znajdzie swoje miejsce w każdej garderobie. Podsumowując: jeśli tęsknisz za tamtymi czasami lub podoba ci się główny dodatek tego okresu, kapelusz zdecydowanie będzie ci pasował. Wystarczy wybrać taki w ulubionych barwach i z ulubionych materiałów.
 
Kapelusz w stylu lat 20., jak go nosić? Tak, jak w tamtych czasach, czyli z uniesionymi włosami schowanymi pod kapeluszem. W tamtym okresie wydawało się, że wszystkie kobiety miały krótke włosy. Niemniej jednak, okazało się, że wcale tak nie jest. Większość z nich miała nawet długie włosy. Unosiły je chowając pod kapeluszem, aby stworzyć wrażenie krótkiej fryzury. Dziś również stosuje się tą technikę, nawet jeśli z kapelusza wystaje kilka kosmyków włosów – dodaje to fryzurze elegancji i wyrafinowanego smaku.
 
© Pixelformula / Pokaz Emporio Armani prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ