Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Powrót fryzury na asymetrycznego boba
Powrót fryzury na asymetrycznego boba
Fryzura

Powrót fryzury na asymetrycznego boba

Dział
Jej fryzura? Asymetryczny bob z końcówkami minimalnie sięgającymi za brodę. Ta niesymetryczna fryzura, krótsza z tyłu niż z przodu, nadaje włosom objętości i sprawia, że są ustrukturyzowane. Dobra wiadomość jest taka, że fryzura ta pasuje do wszystkich rodzajów włosów: kręconych, prostych oraz takich, którym brakuje objętości… Na pewno każdy będzie z niej zadowolony!
 
Jej wygląd? Całkowity black & white! Cały strój składa się z czarnych i białych elementów garderoby i nadaje jej nowoczesnego wyglądu. Nasz dzisiejszy streetstyle założył krótką spódniczkę, by podkreślić swoje nogi. Pozostałe ubrania są dosyć szerokie, m.in. t-shirt z nadrukiem oraz płaszcz XXL. Jej buty typu low-boots również łączą czerń z bielą. Na nadgarstku i na szyi dumnie widnieje biżuteria XXL. Ta neogrunge’owa i nowoczesna stylizacja jest idealnym rozwiązaniem na weekendowe wyjście.
 
Rada dnia: Aby twój asymetryczny bob był doskonały i zachował swój kszałt, spróbuj odwiedzać twój salon fryzjerski maksymalnie co 3 miesiące. Pozwoli ci to na zachowanie idealnej struktury. W domu sama możesz zabawić się z włosami: pofalować je czy też wyprostować… wszystko zależy od twojego humoru!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ