Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Potargane włosy w ciągu dnia
Potargane włosy w ciągu dnia
Fryzura

Potargane włosy w ciągu dnia

Dział
W tym sezonie, noś efekt potarganych włosów w ciągu dnia. Trend ten widoczny był na pokazie kolekcji jesień-zima 2014-2015 Zadig & Voltaire podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Oto nasze rady, dzięki którym uzyskasz ten efekt, a przy tym nie będziesz wyglądać na zaniedbaną.
 
Noś nieustrukturyzowaną fryzurę, która doda twojemu stylowi świeżości i dynamizmu. Tak jak na pokazie Zadig & Voltaire, tej zimy, noś ją do szykownego i codziennego stroju, by w 100% uzyskać luźny styl. Nasza rada: dobierz fryzurę do nowoczesnego wyglądu. Kontrast sprawi, że będziesz wyglądać zarówno elegancko, jak i nowocześnie oraz odważnie.
 
Pod efektem "po wyjściu z łóżka", w rzeczywistości, kryje się dopracowana fryzura. Aby ją uzyskać, umyj włosy szamponem Odżywienie i Elastyczność gamy Hydra Therapy. Następnie, nałóż na nie produkt termoochronny, zanim je wyprostujesz. Dodaj im objętości dzięki Texture Powder. Wetrzyj w nie żel za pomocą palców. Na koniec, spryskaj je lakierem. W zaledwie 10 minut, otrzymasz modną fryzurę o dzikim charakterze!".
 
© PixelFormula, Pokaz Zadig & Voltaire, prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ