Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Potargane włosy u nasady, prezentowane na pokazie 3.1 Philipa Lim
Potargane włosy u nasady, prezentowane na pokazie 3.1 Philipa Lim
Trendy i styl

Potargane włosy u nasady, prezentowane na pokazie 3.1 Philipa Lim

Dział
Tej zimy, bądź odważna i miej zbuntowany charakter, nosząc uniesione i potargane włosy u nasady. Zoom na fryzurę z pokazu kolekcji jesień-zima 2014-2015 3.1 Philipa Lim podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku.
 
Trend. Fryzura, w której włosy u nasady są potargane, bez względu na to, czy są związane czy rozpuszczone. Ten zmierzwiony efekt nadaje modelkom dzikiego, niby zaniedbanego charakteru. Platynowy blond, czarny hebanowy kolor, brązowa czekolada... kolor włosów powinien być jednolity, intensywny i błyszczący. Strój natomiast musi mieszać dwa style – szykowny i casualowy i musi być zrobiony ze zwiewnego materiału. Fason stroju powinien być geometryczny, a makijaż w kolorach nude, by równoważyć całość.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które chcą nadać ich strojowi rockowego charakteru. Tę potarganą fryzurę pełną wyrazu można nosić zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. Będziesz musiała po prostu zrównoważyć ją z dopracowanym wyglądem, by nie popełnić modowego błędu. 
 
Jak ją zrobić? Zaczesz włosy do tyłu za pomocą szczotki do włosów. Nałóż na nie produkt Texture Powder, by nadać im objętości. Skoncentruj się na przodzie głowy i natapiruj tę część u nasady. Aby to zrobić, czesz włosy w kierunku cebulek. Następnie, nałóż na nie żel, by uzyskać lśniący, lekko wilgotny efekt. Spryskaj włosy lakierem, by zapewnić fryzurze długotrwałość. Zdecyduj, czy chcesz uczesać kucyk, kok czy nosić rozpuszczone włosy!
 
© PixelFormula, Pokaz Tod’s, prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ