Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Postanowienie noworoczne dla włosów numer 5: Będę szczotkować swoje włosy
Postanowienie noworoczne dla włosów numer 5: Będę szczotkować swoje włosy
Pielęgnacja

Postanowienie noworoczne dla włosów numer 5: Będę szczotkować swoje włosy

Dział
Robienie postanowień noworocznych to dobry nawyk. A jeszcze lepszym nawykiem jest ich dotrzymywanie! W styczniu zaproponowaliśmy Wam serię postanowień noworocznych dla włosów, które warto przyjąć. Używanie sprayów termoochronnych, masowanie skóry głowy, podcinanie końcówek, czy też naprzemienne stosowanie kilku szamponów to postanowienia, o których już pisaliśmy. Aby zakończyć styczeń pod znakiem pielęgnacji urody, pomyśl o częstszym szczotkowaniu  włosów! Wytłumaczymy Wam, dlaczego.
 
Szczotkowanie należy wykonywać rano i wieczorem na suchych włosach, za pomocą płaskiej szczotki. Rano, szczotkowanie służy rozplątaniu włosów, uczesaniu ich, a także pobudzeniu mikro cyrkulację krwi, pozwalając tym samym zmiękczyć skórę głowy. Wieczorem, celem szczotkowania jest wyczesanie z włosów wszystkich nieczystości, które nagromadziły się w nich w ciągu dnia.
 
Jeżeli chcesz prawidłowo szczotkować włosy, powinnaś pochylić głowę do przodu, a następnie szczotkować włosy zaczynając ruch szczotką na wysokości karku. Wykonaj podobną czynność po bokach, a gdy już skończysz, wyprostuj głowę i szczotkuj włosy od góry do dołu. Radzimy nie szczotkować włosów zbyt energicznie, aby nie uaktywniły się gruczoły łojowe, odpowiedzialne za tłuste włosy.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ