Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Postanowienie noworoczne dla włosów numer 3: Będę regularnie podcinać swoje końcówki
Postanowienie noworoczne dla włosów numer 3: Będę regularnie podcinać swoje końcówki
Fryzura

Postanowienie noworoczne dla włosów numer 3: Będę regularnie podcinać swoje końcówki

Dział
Postanowiłaś już, że zastosujesz się do naszych postanowień noworocznych, które sprawią, że Twoje włosy będą jeszcze piękniejsze w 2013 roku! Stosujesz już spraye termoochronne oraz starasz się regularnie masować swoją skórę głowy. Nadszedł czas, byś pomyślała o częstszych wizytach u fryzjera. Oto szczegóły.
 
Niektóre z Was odwiedzają salony fryzjerskie raz do roku. Nie częściej.  Uważacie bowiem, że Wasza fryzura jest satysfakcjonująca w jej aktualnym kształcie, a farbowane włosy nie wymagają żadnej korekty. Nawet jeśli zostałaś dobrze ostrzyżona, a Twój balejaż nie zdradza odznak upływu czasu, powinnaś częściej odwiedzać swojego fryzjera.
 
Jeżeli zdecydowałaś się zapuszczać włosy, pamiętaj, że będą one rosnąć szybciej, jeżeli o nie odpowiednio zadbasz. Wizyta w salonie fryzjerskim jest wskazana choćby dlatego, by utrzymać ładny kształt fryzury, a także w celu podcięcia końcówek, jeśli są one rozdwojone lub zniszczone. Jednym słowem, będzie to okazja do odświeżenia Twojego wyglądu!
 
Po podcięciu rozdwojonych końcówek, Twoje włosy od razu staną się ładniejsze. Jeżeli jesteś zdeterminowana, by zapuszczać włosy, nie podcinaj ich częściej niż dwa razy w roku. Pozostałe z Was mogą podcinać końcówki za każdym razem, gdy jest taka potrzeba. Przecież każda wizyta u fryzjera to zasłużona chwila dla Ciebie!
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ