Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Porady jak utrzymać ładną fryzurę przez cały dzień
Porady jak utrzymać ładną fryzurę przez cały dzień
Fryzura

Porady jak utrzymać ładną fryzurę przez cały dzień

Dział
Każdego ranka modelujesz włosy z nadzieją, że fryzura utrzyma się przez cały dzień. Jednakże, czasami nieprzewidziane okoliczności (takie jak deszcz, czy wilgoć) sprawiają, że znikają wszelkie nadzieje na spokój z włosami w ciągu dnia. Aby stawić czoła tym trudnościom, zapoznaj się z naszymi wskazówkami, jak utrzymać nieskazitelne włosy przez cały dzień!
 
Nie musisz być ekspertem żeby utrzymać ładne uczesanie przez całe dzień. Wystarczy, że zastosujesz się do kilku wskazówek i użyjesz właściwych kosmetyków do włosów. Na każdy problem znajdzie się szybkie i skuteczne rozwiązanie!
 
W ciągu dnia pojawiają się nieposkromione odstające loczki. Nie ma mowy o ignorowaniu tych drobnych przesuszonych włosów, które odstają od reszty fryzury. Istnieją na to dwa rozwiązania: możesz użyć serum przeciwko niesfornym loczkom, by ukryć drobne niedoskonałości w ciągu dnia. “Innym rozwiązaniem może być spryskanie grzebienia lakierem  i uczesanie nim włosów, zamiast bezpośrednio spryskiwać nim włosy.”
 
Wilgoć oraz deszcz niweczą efekt prostych i gładkich włosów. Pamiętaj, by zawsze sprawdzić prognozę pogody, zanim wybierzesz się na zewnątrz, bo jeśli pogoda ma być kapryśna, powinnaś podjąć odpowiednie kroki. “Podczas czesania używaj produktów przeciwko odstającym włosom lub takich, które chronią włosy przed wilgocią, aby możliwie najdłużej utrzymać efekty modelowania.” Jednakże, jeżeli fryzura znajdzie się w stanie, w którym nie będzie już możliwe przywrócenie jej pierwotnego wyglądu, dlaczego by nie zainwestować w prostownicę w wersji mini? “Używanie jej na całej głowie może być udręką, jednak będzie ona idealnym rozwiązaniem, jeżeli zechcesz poprawić drobne niedoskonałości na kilku pasemkach włosów. Powinnaś trzymać ten cenny przyrząd w szufladzie swojego biurka!”
 
Twoja grzywka jest przetłuszczona i nie masz możliwości jej umycia. Jeżeli w ciągu dnia Twoja grzywka staje się przetłuszczona i nie masz czasu, by przed wieczorem ze znajomymi wrócić do domu, niezbędny okaże się suchy szampon! “Kilka minut wystarczy, by uratować Twój zaplanowany wieczór! Pamiętaj, by w takiej sytuacji nie moczyć grzywki, gdyż rezultat będzie jeszcze gorszy.”
 
Uważasz, że Twoje loki tracą swój wyraz w ciągu dnia. Najłatwiejszym sposobem będzie wyposażenie się w mini spray z wodą, którym spryskasz zmęczone włosy. “Na włosach suchych możesz też użyć pianki, aby ukryć drobne niedoskonałości w ciągu dnia.”
 
Nasza rada: Nie wahaj się skompletować mini kosmetyczkę, w której będziesz miała wszystkie niezbędne produkty pod ręką. Miej więc przy sobie małe opakowanie lakieru, serum i piankę do włosów. Aby przeczesać się w ciągu dnia przydadzą Ci się kokówki oraz wsuwki.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ