Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zrób fryzurę half-hawk
Zrób fryzurę half-hawk
Zrób fryzurę half-hawk
Fryzura

Zrób fryzurę half-hawk

Dział
Już od kilku sezonów, trend na half-hawk dodaje fryzurom rockowego i niegrzecznego charakteru. Pasuje zarówno do długich, jak i krótkich włosów, uwydaniając męski styl bądź sprawiając, że styl jest mniej kobiecy.
 
Jej fryzura? Half-hawk na krótkich włosach. Szczególnie rockowy half-hawk na krótkich i ciemnych włosach sprawia, że wygląda ona buntowniczo, ale nie traci przy tym na kobiecości. Aby zniwelować rockowy efekt, pomyśl o kobiecych i eleganckich falach z drugiej strony głowy. Fryzura ta idealnie pasuje do mocniejszego makijażu i przemyślanego stroju.
 
Jej look? Zainspirowała się trendami grunge oraz gwiazdami rocka! Niemniej jednak, nasz streetstyle dnia pamięta o tym, by podkreślić kobiece elementy jej ubioru. Wybrała ona koszule z dużym dekoltem oraz szorty, a do nich dobrała kozaki z czarnej skóry oraz przylegający do szyi naszyjnik. Jej sylwetka jest raczej minimalistyczna, a makijaż jest wisienką na torcie dla jej looku: czerwona szminka, uwydatnione policzki, a oczy podkreślone arabską kredką. Jej look jest bez wątpienia idealny!
 
Nasza rada: Nie ma nic prostszego niż fryzura half-hawk. Aby ją zrobić, wystarczy, że wygolisz włosy z jednej strony głowy, pozostawiając maksymalnie długie włosy na jej górnej części. Zarysuj dosyć niski przedziałek z boku i zaczesz kosmyk włosów przed oczami. Z taką fryzurą na pewno będziesz wyglądać tajemniczo i glamour!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ