Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pompon, alternatywa dla gumki do włosów
Pompon, alternatywa dla gumki do włosów
Trendy i styl

Pompon, alternatywa dla gumki do włosów

Dział
Który nowy dodatek fashionistki bardzo chciałaby mieć? To pompon. Nie, to nie żart. Tak właśnie jest! Rozszyfrujmy.
 

Raz wymyśla się nowe fryzury, a raz akcesoria. Koniec z gumką do włosów, teraz czas na biżuterię. Po opaskach, modzie na turbany, znowu na czasie są gumki z lat 90, metalowe bransoletki oraz korony. Zaś najnowszym modnym dodatkiem jest... pompon.

 

Wełna znowu modna. Nic dziwnego. Tego lata widziałaś neo-dredy (włosy owijane kolorową muliną, które nosiły nastolatki w wakacje) na pokazie Chanel i podczas największych sesji zdjęciowych („hair tapesty” Dazed and Confused były ogromnym hitem). Potem pojawił się warkocz przeplatany moltonem, prezentowany na pokazie Xiao Li w szykownym i hippisowskim stylu. Wniosek sam się nasuwa: "wełna we włosach znów jest modna".

 

Dlaczego nosić pompon? Ponieważ pozwala on osiągnąć dwa efekty za jednym zamachem. Pompon jest mieszanką dwóch trendów: zamiłowania do wełny (robienie na drutach znów stało się modne) oraz mody na etniczność zainspirowanej przez Indian z Ameryki (w tym przez sławnych Nawahów). Ta mała wełniana kuleczka nadaje twojemu stylowi oryginalności. Jest ona dla twojej fryzury jak wisienka na torcie.

 

Jak go nosić? Załóż ten dodatek do prostej fryzury, takiej jak kucyk lub kok. Do warkocza nie będzie on wyglądać estetycznie (wszystkiego będzie za dużo), chyba że chcesz wyglądać jak artystka lub wybierasz się na bal przebierańców. Dlatego też, do pompona powinnaś dobrać ciemny strój, czarny lub złożony z jednokolorowych elementów, bez motywów i wzorów. Jeśli chcesz założyć kolorowy pompon (albo nawet więcej), by rozweselić fryzurę, powinnaś uważać, by nie popełnić żadnego błędu w kwestii estetyki. Uprzedziliśmy cię!

 
© Getty Images © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ