Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Półkucyk
Półkucyk
Półkucyk
Fryzura

Półkucyk

Dział
Zapomnij wszystko co słyszałaś o półkucyku! Jeżeli wydawało ci się, że jest on zarezerwowany dla małych dziewczynek biegających po wesołych miasteczkach, odkryj jego bardziej dziką i rockową stronę.
 
Zasady półkucyka. Podobnie jak pełna kitka, półkucyk jest jedną z pierwszych fryzur, które dziewczynki uczą się robić. Łatwy w realizacji, jest również praktyczny nacodzień i może przybrać różne formy w zależności od indywidualnych upodobań! Zasady są proste: weź część włosów, leżącą z przodu głowy i przeciągnij ją do tyłu, mocując ją pośrodku głowy. Półkucyk jest przeznaczony bardziej dla włosów długich lub półdługich i może być stosowany za równo dla włosów prostych lub kręconych.
 
Grzeczny półkucyk. Dla konserwatystek, nie może być nic lepszego niż klasyczny, grzeczny półkucyk. Jego zaletą jest to, że jest bardzo prosty i łatwy do realizacji! Wyszczotkuj włosy i podziel je na dwie części, jedną z przodu, drugą z tyłu. Zwiąż włosy, zaczesane do tyłu przy pomocy gumki  lub plastikowej opaski. Wyprostuj lub pokręć resztę fryzury, którą pozostawiasz niezwiązaną.
 
Półkucyk w stylu lat 60. Aby pokazać półkucyk trochę retro, musisz dodać objętości Twoim włosom, do czego może posłużyć kok. Tak jak w wersji klasycznej, podziel najpierw włosy na dwie części, a następnie polokuj część, którą zawiążesz z tyłu. Spryskaj lakierem tę część, aby nadać jej wrażenie ruchu.
 
Półkucyk wet look. Dla tych, które chcą być jak syreny! Zanim przystąpisz do prostowania włosów spryskaj je sprayem prostującym termo-ochronnym. Później przy pomocy żelu, spłaszcz część, którą oddzieliłaś od reszty włosów z tyłu, zawsze używając tej samej metody. Produkt ten powinien być stosowany z umiarem, celem zapewnienia harmonijnego efektu. Następnie, utrwal ruch włosów za pomocą lakieru o dużej sile, aby utrwalenie trwało dłużej!
 
© Pixelformula / Défilé Nicolas Andreas Taralis, Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ