Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Półkucyk z włosami ulizanymi i rozpuszczonymi
Półkucyk z włosami ulizanymi i rozpuszczonymi
Półkucyk z włosami ulizanymi i rozpuszczonymi
Fryzura

Półkucyk z włosami ulizanymi i rozpuszczonymi

Dział
Jeżeli chcesz zawsze mieć modną fryzurę, staraj się mieszać style, epoki i tekstury. W tym sezonie, wybiegi zostały zdominowane przez fryzury na włosach długich, które stały się niebywałą inspiracją dla fryzjerów. Przedstawiamy Ci szalonego półkucyka, byś nie myślała, że tylko proste włosy są w stanie nadać Ci porządny i schludny wygląd.
 
Inspiracja. W pokazie Giambattista Valli, oddano hołd latom siedemdziesiątym, dostosowując fryzury z tamtych lat do dzisiejszych realiów. Połączono więc niezwykle proste i gładkie włosy charakterystyczne dla lat 70. z modną fryzurą na chłopięcy wet look. Otrzymany w rezultacie półkucyk jest z jednej strony bardzo uporządkowany (ulizana część fryzury),  a przy tym dynamiczny (część fryzury z rozpuszczonymi włosami).
 
Wykonanie półkucyka z ulizanymi i rozpuszczonymi włosami. Rozpocznij od wyprostowania włosów. Nałóż na nie spray termoochronny, maksymalnie je osusz, zanim użyjesz prostownicy. Włosy powinny być idealnie proste i lśniące. Wydziel część włosów na czubku głowy, przy pomocy których zwiążesz swojego półkucyka. Wykonaj następnie przedziałek na boku. Aby ulizać włosy tworzące półkucyka, użyj żelu, który nada fryzurze modny efekt mokrych włosów. Nałóż produkt cienkim grzebieniem, a następnie zaczesz włosy na jeden bok tak, by ich kształt był lekko zaokrąglony. Wykonaj podobną czynność na cienkim paśmie włosów, znajdującym się z drugiej strony przedziałka, a potem upnij końcówki pasm włosów tworzących półkucyka z tyłu głowy. Na koniec, spryskaj grzebień lakierem i rozczesz nim włosy na długości. Pozwoli Ci to poskromić ewentualne odstające loczki oraz utrwalić fryzurę.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ