Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Półkucyk z efektem mokrych włosów
Półkucyk z efektem mokrych włosów
Półkucyk z efektem mokrych włosów
Fryzura

Półkucyk z efektem mokrych włosów

Dział
Czasem wystarczy niewielka zmiana, by klasyczna i ponadczasowa fryzura stała się modna i oryginalna! Najlepszym tego przykładem jest półkucyk, który zauważyliśmy na pokazie Cédrica Charliera. W tej wersji, tworzącej stylizację na małą grzeczną dziewczynkę, nabierzesz surowego, a przy tym eleganckiego stylu.
 
Dla kogo? Podobnie jak kucyk, półkucyk należy do klasycznych, ponadczasowych fryzur. Jest to jedna z pierwszych fryzur, których zapewne nauczyłaś się jeszcze jako mała dziewczynka. Jednak, aby się wyróżnić, warto zdecydować się na jej nową wersję. Aby wyglądać surowo, a przy tym elegancko, postaw na półkucyka z efektem mokrych włosów, o niewidocznym sposobie upięcia. Jest to uporządkowana fryzura, która wygląda najlepiej na włosach półdługich i długich.
 
Wykonanie półkucyka z efektem mokrych włosów. To, co jest godne uwagi w tej fryzurze, to jej efekt mokrych włosów oraz bardzo dyskretny sposób upięcia. Tę, utrzymaną w futurystycznym tonie, a przy tym niesamowicie elegancką fryzurę, możesz równie dobrze wykonać w domu, lekko ją upraszczając! Zacznij od idealnego wyprostowania Twoich włosów prostownicą. Użyj do tego celu sprayu termo-ochronnego, który nałożysz na włosy przed ich prostowaniem tak, by były ochronione przed ciepłem prostownicy. Następnie wykonaj wyraźny przedziałek na boku i nałóż żel na dwa szerokie pasma włosów opadające po obu stronach Twojej twarzy. Pozostałe włosy powinny być na chwilę przerzucone na bok tak, by nie przeszkadzały Ci w kreacji Twojej fryzury. Uliż dokładnie wspomniane dwa pasma. Nałożony na nie wosk pozwoli Ci ułożyć je w pożądanej pozycji, a także nada fryzurze pełen połysku efekt mokrych włosów. Następnie złącz swoje idealnie proste i ulizane pasma włosów z tyłu głowy. Upnij je na poziomie karku przy użyciu wsuwek. Następnie przykryj swojego półkucyka z efektem mokrych włosów pozostałymi idealnie wyprostowanymi włosami. W ten sposób miejsce upięcia zostanie ukryte, a Twoja stylizacja będzie jeszcze bardziej szykowna!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ