Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Półkucyk w stylu neo-grunge
Półkucyk w stylu neo-grunge
Fryzura

Półkucyk w stylu neo-grunge

Dział
Dwa wyrazy, które według ciebie nie mogą być zestawione w tym samym zdaniu, to "neo-grunge" i "półkucyk", gdyż rzadko kiedy te oba elementy tworzą jedną fryzurę! Niemniej jednak, na pokazie Vionnet, fryzura ta gra kluczową rolę i pożądana jest przez wszystkie kobiety.
 
Fryzura prezentowana na wybiegach. Minęło wiele czasu, odkąd robiłaś półkucyka, nadającego ci grzecznego i poważnego charakteru! W 2014 roku półkucyk czesze się w "zbuntowany" sposób na włosach, które wcale nie są proste. Dredy, zmierzwione włosy, chaotyczny przedziałek – można pomyśleć, że wykluczają one półkucyka. Niemniej jednak, rezultat jest zarówno nowoczesny, jak i estetyczny.
 
Dla kogo? Dla tych kobiet, które lubią zmieniać fryzury oraz tych, które uwielbiają proste i pełne blasku włosy. W tym przypadku, fryzura zrobiona jest w duszy neo-grunge’u. Nieważne, czy wybierzesz dredy, natapirujesz włosy czy też zmierzwiony efekt. Najważniejsze jest to, by fryzura była dosyć chaotyczna.
 
Jak ją nosić? Zrób tę fryzurę przynajmniej dwa dni po ostatnim myciu włosów. Dzięki temu łatwiej będzie uzyskać "niedbały" efekt. Najlepiej będzie, jeśli natapirujesz wszystkie włosy. Dzięki temu dodasz im objętości i "zbuntowanego" charakteru. Po zakończeniu tego etapu, zrób półkucyk. Pozostaw przedziałek pośrodku głowy i zaczesz do tyłu włosy, okalające twoją twarz. Pozwoli to ją odkryć, a ty wyglądać będziesz jak królowa! Zwiąż włosy w półkucyka i spryskaj je lakierem, by fryzura trzymała jak najdłużej.
 
© Pixelformula / Pokaz Vionnet prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ