Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Półkucyk w stylu grunge, opinia eksperta
Półkucyk w stylu grunge, opinia eksperta
Eksperci

Półkucyk w stylu grunge, opinia eksperta

Dział
Półkucyk należy do fryzur, które są łatwe do uczesania. A jeśli dodałabyś mu odrobinę oryginalności? Zmieniaj efekty nadając fryzurze grunge’owego stylu. Odkryj, co na ten temat myśli ekspert.
 
Półkucyk z pokazu zainspirowany jest latami 40. “Jedyną różnicą jest to, że włosy nie są utrwalone. Z tyłu głowy są one rozpuszczone i wyprostowane. Po boku natomiast zaczesane do tyłu, a na czubku zaplecione”.
 
Fryzura jest łatwa do uczesania. “Zarysuj przedziałek po boku, wybierz jeden kosmyk i zapleć go do połowy jego długości, a na koniec zwiąż w dowolny sposób. Taka fryzura sprawi, że będziesz oryginalnie wyglądać. Jest to prosty sposób wiązania włosów. Jest to nowoczesna wersja tej fryzury”.
 
Jeśli masz grzywkę, fryzura ta będzie niemożliwa do uczesania. "Jest to dobry sposób na odsłonięcie twarzy, aczkolwiek włosy muszą być odpowiedniej długości, by móc je zapleść. Co więcej, lepiej jeśli masz elastyczne i grube włosy. Najważniejsza jest jednak przede wszystkim długość!".
 
Nasza rada: Spróbuj naśladować również makijaż tej dziewczyny. Dzięki temu twój styl nie będzie przypominał stylu retro. W tym przypadku, mieszanka epok i inspiracji jest świetnym rozwiązaniem!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ