Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Półkucyk w sportowym stylu
Streetstyle: Półkucyk w sportowym stylu
Streetstyle

Streetstyle: Półkucyk w sportowym stylu

Dział
Jej fryzura? Nieformalna i sportowa zarazem. Nasza bohaterka dnia chce czuć się swobodnie w każdej stylizacji i nie chce, by jej fryzura w tym jej przeszkadzała. Zdecydowała się na półkucyka, jedną z bardziej praktycznych fryzur do noszenia na co dzień. Zasada jest prosta: zbierz włosy z przodu głowy, zaczesz je do tyłu i upnij na środku. Półkucyk to idealna fryzura dla włosów długich i półdługich, niezależnie od tego, czy są proste, czy kręcone.
 
Jej wygląd? Choć jej wygląd jest sportowy w każdym calu, utrzymany jest w modnym i kobiecym stylu. Niebieską mini spódniczkę i biały t-shirt z pomarańczowym kołnierzykiem połączyła z jaskrawo-pomarańczowymi dodatkami. Odważyła się nawet założyć lustrzane okulary, bardzo modne w tym sezonie. Jest to idealny wygląd dla sportsmenki, takiej jak ona.
 
Rada dnia. Aby uzyskać porządnie wyglądającego półkucyka, rozczesz włosy i rozdziel je na dwie części, jedną z przodu i drugą z tyłu. Zaczesz włosy do tyłu i zwiąż je gumką z haczykiem. Włosy mogą być wyprostowane lub kręcone – wybór należy do ciebie.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ