Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Półkucyk: spinka, która go wysublimuje
Półkucyk: spinka, która go wysublimuje
Fryzura

Półkucyk: spinka, która go wysublimuje

Dział
Półkucyk to klasyczna fryzura, którą nosiło się w podstawówce i która również noszona jest przez dorosłych! Niemniej jednak, by nie wyglądać w niej jak "grzeczna dziewczynka", dobrze jest dodać do niej kilka akcesoriów i oryginalności. Na pokazie Donny Karan, fryzjer wybrał spinkę.
 
Trend prosto z wybiegów. Na pokazie Donny Karan, modelki mają ciemniejszą skórę i proste włosy. Aby ich styl był perfekcyjnie dopracowany, na dolnych partiach ich włosów widnieje delikatny efekt wet look. Jakiś dodatek? Chromowana spinka. Zamiast związać włosy z tyłu głowy, spinka wpięta jest we włosy na czubku głowy. Środkowa część włosów jest ulizana za pomocą produktu utrwalającego, więc wiązanie jest niepotrzebne. W tym przypadku spinka pełni wyłącznie funkcję ozdoby.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które uzależnione są od stylu "Californian Beach" i tych, które szczególnie przygotowują się na nadejście pogodnych dni. Krótkie czy długie włosy, nieważne. Ważne jest to, by twoje włosy były idealnie proste, a efekt wet look był subtelny. Włosy oraz cera są delikatnie błyszczące i nie można im nic zarzucić.
 
Jak zrobić półkucyk z wybiegów? Po umyciu i wysuszeniu włosów, nałoż produkt termoaktywny, by uchronić fryzurę przed wysoką temperaturą prostownicy. Wyprostuj wszystkie włosy i oddziel środkową część włosów. To właśnie z niej uczeszesz półkucyka. Nałóż na nią odrobinę żelu, by nadać jej efekt wet look i by ją utrwalić. Ta część, zaczesana z tyłu głowy, musi się sama trzymać. Na koniec przypnij chromowaną spinkę na górną część półkucyka. Gdy przeglądasz się w lustrze, musi być ona widoczna. Fryzura ta ma futurystyczny charakter, zrobiona jest w eleganckim stylu glamour. Koniecznie musisz ją zrobić!
 
© Pixelformula / Pokaz Donna Karan prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ