Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Półkitka w stylu bohemy
Półkitka w stylu bohemy
Półkitka w stylu bohemy
Fryzura

Półkitka w stylu bohemy

Dział
Wielu uważało, że półkitka wyszła już z mody, jednak przeliczyli się i nie wzięli pod uwagę jaki wpływ na obowiązujące trendy ma Kate Middleton! Księżna Cambridge wiedziała jak przywrócić tej fryzurze szlachetny i wyrafinowany charakter. Oto trzy nowe wersje półkucyka w stylu bohemy.

Półkitka z kosmykami. Zasady pozostają te same co w przypadku półkitki. Powinnaś zatem wziąć po kosmyku z każdej strony głowy i upiąć je z tyłu. W tym przypadku, zrób przedziałek pośrodku i zaciągnij włosy z przodu do tyłu. Jednak zanim je zwiążesz, wyciągnij dwa kosmyki po każdej ze stron i pozwól im swobodnie opadać. Następnie zwiąż je z tyłu. 

Pleciona półkitka. Plecionka jest tak bardzo pociągająca, że mogłaby niemal zastąpić tego lata warkocz. Często jest wpisywana w różne fryzury, w szczególności w półkitkę. Zacznij od zrobienia przedziałka pośrodku głowy, następnie wyizoluj dwa wystarczająco duże kosmyki z każdej strony. Zawiń każdy z nich, aż do końcówek i zaciągnij do tyłu, gdzie je zepniesz przy użyciu spinek do koka. 

Wysoka półkitka. Na prostych lub naturalnych włosach, zrób półkitkę, która będzie jednocześnie bardzo dyskretna i nonszalancka, tworząc niby niedbałą fryzurę w stylu bohemy. Zrób przedziałek pośrodku, następnie wyciągnij z twoich włosów dwa bardzo cienkie kosmyki, preferując partie włosów znajdujące się jak najbliżej przodu głowy. Zaciągnij je do tyłu i upnij je jak najwyżej to możliwe, tak jak na pokazie Just Cavalli.

Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ