Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wet look od połowy długości kręconych włosów, opinia eksperta
Wet look od połowy długości kręconych włosów, opinia eksperta
Fryzura

Wet look od połowy długości kręconych włosów, opinia eksperta

Dział
Wet look od połowy długości włosów zaprezentowany został przez renomowanych projektantów, takich jak Josie Natori, na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku. Nasz dzisiejszy ekspert udzieli ci porad w kwestii tej fryzury.
 
Efekt wet look do połowy długości włosów jest łatwy oraz szybki do uczesania. "Aby go zrobić, zaczesz włosy do tyłu. Nałóż żel u ich nasady oraz na czubku głowy. Następnie, rozpuść włosy. Jeśli są proste, możesz na nich zrobić loki za pomocą lokówki. Niemniej jednak, nie może być widocznej różnicy między dwiema partiami włosów, by fryzura wyglądała naturalnie. Na koniec, spryskaj ją lakierem, by się długo trzymała".
 
Istnieje wiele wariantów tej fryzury. "Pełen wet look to sposób na urozmaicenie twojego stylu. Nałóż żel na włosy i uczesz je tak, jak masz ochotę. Inna możliwość – ulizany kosmyk, włosy zaczesane za uszy lub ustrukturyzowane przez przedziałek pośrodku głowy... sama zdecyduj!".
 
Nasza rada. Efekt wet look do połowy długości włosów powinnaś wybierać na specjalne okazje. Nie jest on zbyt praktyczny do noszenia w ciągu dnia. Masz w planach wieczorne wyjście lub chcesz wyglądać kobieco i modnie? To doskonała okazja, by go zrobić!
 
© PixelFormula, Pokaz Josie Natori, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ