Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pofarbuj włosy na śnieżny blond: Streetstyle 
Pofarbuj włosy na śnieżny blond: Streetstyle 
Trendy i styl

Pofarbuj włosy na śnieżny blond: Streetstyle 

Dział
Jej fryzura? Średniej długości, proste włosy, a przede wszystkim śnieżny, lśniący do perfekcji kolor blond. Niemniej jednak, włosy naszego dzisiejszego streetstyle'u są czarne i trudno jest otrzymać tak jasny kolor! W salonie, należy najpierw przejść przez etap dekoloryzacji, który często uwrażliwia włosy, a następnie je pofarbować. Istnieje więc kilka etapów i niewszystkie z nich mają dobry wpływ na twoje włosy. Wybierz fryzjera, któremu ufasz i dzięki któremu twoje włosy będą zdrowe, nawet po takich doświadczeniach.
 
Jej wygląd? Bardzo wyrazisty! Nasz dzisiejszy streetstyle lubi ubierać się u kreatorów mody, co zresztą widać! Niemniej jednak, jej wygląd jest bardzo poprawny. Większość stroju składa się z czarnych i białych części, a jedynym kolorowym elementem są brązowe botki we wzór skóry krokodyla. Na ramieniu natomiast widnieje modna torebka!
 
Rada dnia. Nałożenie zbyt jasnego koloru może okazać się męczące. Będziesz musiała składać regularne wizyty w salonie, by fryzjer nałożył farbę na odrosty i zaopatrzyć się w odpowiednie produkty pielęgnacyjne w domu.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ