Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Podwójny warkocz – czy powinnaś go nosić?
Podwójny warkocz – czy powinnaś go nosić?
Fryzura

Podwójny warkocz – czy powinnaś go nosić?

Dział
Podwójny warkocz to dosyć dziecięca fryzura, przypominająca szkolne lata. Niemniej jednak, dziś śmiało noszą ją także dojrzałe kobiety! A czy ty zrobiłabyś podwójny warkocz?
 
Podwójny warkocz. Fryzura ta jest bardzo łatwa do uczesania. Zdecydowanie powinnaś ją zrobić. Zamiast klasycznej wersji warkocza pojawia się coraz więcej alternatyw, między innymi korona z warkocza, pleciony kok, a nawet podwójny warkocz. Podwójny warkocz stanowić będzie dla ciebie urozmaicenie w sferze fryzur. Co więcej, jest on szybki do uczesania i nowoczesny.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które szukają nowego sposobu robienia warkocza, chcą dodać fryzurze oryginalności lub zapewnić jej styl bohemy. Aby zrobić podwójny warkocz, powinnaś mieć długie włosy. Efekt będzie bardziej widoczny, jeśli warkocze będą kończyć się na wysokości biustu.
 
Jak zrobić podwójny warkocz? Rozpocznij od zarysowania przedziałka pośrodku głowy. Najłatwiejszy sposób polega na zrobieniu warkocza po każdej jego stronie. Aby dodać fryzurze oryginalności, zanim zapleciesz warkocz, owiń włosy wokół ich osi aż do wysokości uszu. Następnie, zapleć włosy na długości. Zwiąż je za pomocą gumki, by dobrze się trzymały. Nie zapomnij na koniec spryskać je lakierem.
 
© Pixelformula / Pokaz Y3 prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014  © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ