Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Podwójny przedziałek: które fryzury czesać?
Podwójny przedziałek: które fryzury czesać?
Eksperci

Podwójny przedziałek: które fryzury czesać?

Dział
Podwójny przedziałek znajduje się na liście must-have początku 2014 roku. Jest to trend, który pojawił się po pokazach sezonu Jesień-Zima 2013-2014. Co oznacza zrobienie podwójnego przedziałka? Jak się uczesać? Posłuchaj rad profesjonalistów.
 
Kiedy decydujesz się na zrobienie sobie podwójnego przedziałka, musisz pamiętać o jednej rzeczy: ogranicza to możliwość wyboru różnych fryzur. "Podwójny przedziałek odgranicza części włosów. Jeśli chcesz, by oba przedziałki były widoczne, będziesz musiała uczesać włosy, które je otaczają. W tym wypadku, nie masz za dużego wyboru. Będziesz musiała albo wybrać skrętywarkocza oraz użyć wyobraźni!".
 
Kilka przedziałków na głowie szczególnie oddziela włosy na czubku głowy od reszty. "Niemniej jednak, trzeba w tym dostrzeć więcej niż oddzielenie górnej części włosów. To przede wszystkim pewien rodzaj zabawy z fryzurami, który polegać będzie na uzyskiwaniu nowych efektów oraz sposobów wiązania".
 
Kiedy robisz fryzurę z wieloma przedziałkami, ważne jest to, by przedziałek był idealnie zarysowany. "Może to się wydawać łatwe, ale wcale takie nie jest. Przedziałek musi być zrobiony spontanicznie i za jednym razem. W tym celu zaczesz włosy za pomocą grzebienia do tyłu, a następnie umieść grzebień w miejscu, w którym chcesz zrobić przedziałek. Następnie, zaczesz go od nasady włosów po końcówki. Ręka, w której trzymasz grzebień kieruje tę, która jest wolna. Gest ten jest dużo łatwiejszy na mokrych włosach. Pamiętaj, że musi on być wykonany za jednym ruchem".
 
Nasza rada: Oczywiście możliwe jest zrobienie więcej niż dwóch przedziałków. Niemniej jednak, zapamiętaj, że im więcej masz przedziałków, tym bardziej musisz pomyśleć, jak uczesać włosy między nimi i musisz na to mieć czas! Każda wyodrębniona partia włosów musi być uczesana, by przedziałek był widoczny.
 
© Pixelformula / Fatima Lopes prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ