Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Podwójny mini-warkocz, z wybiegu na ulicę?
Podwójny mini-warkocz, z wybiegu na ulicę?
Podwójny mini-warkocz, z wybiegu na ulicę?
Fryzura

Podwójny mini-warkocz, z wybiegu na ulicę?

Dział
Warkocz, gwiazda wśród fryzur w tym sezonie, regularnie pojawia się w formie kłosa, korony z warkoczy lub ulizanego warkocza. Jest on również proponowany w usłudze Speed Up-Do w salonach Jean Louis David. Na pokazie Antonio Berardi prezentowany jest natomiast mini-warkocz. Odkryj, co myślimy o tej fryzurze i dowiedz się, czy można ją nosić tylko na wybiegu, czy także na ulicy!
 
Podwójny mini-warkocz, prosto z wybiegu. Tego lata, słowem kluczowym pokazu Antonio Berardi jest “bohema”. Odczuć to można zarówno w kwestii ubrań, jak i fryzur. Dlatego też, w myśl tego trendu, fryzjerzy postanowili pozostawić rozpuszczone włosy i zrobić dwa mini-warkocze, które rozpoczynają się pod uchem z każdej strony twarzy. Efekt wet look natomiast, widoczny na wierzchu fryzury, doda twojemu lookowi odrobinę elegancji.
 
Co należy zachować? Wszystko! Fryzura ta skupia wszystkie efekty, które będziesz mogła prezentować tego lata. Efekt wet look, warkocze, naturalne włosy: fryzura jest dosyć nowoczesna. Możesz ją nosić na co dzień, bez względu na okazję. Pamiętaj, że jeśli masz długie włosy, fryzura ta jest łatwiejsza do zrobienia, a rezultat bardziej elegancki.
 
Jak go nosić? Aby uzyskać fryzurę z wybiegu, zrób półkucyk, który zwiążesz z tyłu głowy. Za pomocą produktu Shine Spray Jean Louis David stwórz efekt wet look. Wybierz po jednym kosmyku zza każdego ucha i zrób warkoczyki. Muszą one być uwydatnione i widoczne na poziomie ramion. Nie rób nic z pozostałymi włosami, pozostaw je naturalne!
 
© Pixelformula / Pokaz Antonio Berardi prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ