Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Podwójne farbowanie – opinia eksperta
Podwójne farbowanie – opinia eksperta
Farbowanie

Podwójne farbowanie – opinia eksperta

Dział
Tej wiosny, bardzo modne jest podwójne farbowanie. Ta ekskluzywna technika Jean Louis David nada twojej fryzurze charakteru i ją uwydatni. Rozszyfruj ją razem z naszym ekspertem.
 
Na czym w ogóle polega podwójne farbowanie? "Jest to technika koloryzacji, w przypadku której góra głowy (włosy u nasady i na długości) jest rozjaśniona, a końcówki i spód fryzury są ciemniejsze. Jest to innowacyjna technika, ponieważ rzadko kiedy można wysublimować włosy ciemniejszymi kolorami. Zwykle, fryzjerzy systematycznie rozjaśniają je na długości, by nadać im połysku i blasku. Podwójne farbowanie natomiast podkreśla ich piękno, dzięki grze światła".
 
Technikę tę można zastosować na każdego rodzaju włosach. "Niemniej jednak, powinnaś pocieniować włosy, by oba odcienie były widoczne i mogły się w siebie wtopić. Dzięki niej, twoje włosy uzyskają większą objętość. Sprawi ona także, że będą się one szybciej i łatwiej rozczesywać. Nada im ona również ruchu".
 
Nasza rada. Podwójne farbowanie to idealne rozwiązanie dla średnich lub ciemnych włosów, od kasztanu po brąz. Po zrobieniu jej w salonie, pielęgnuj ją w domu, by twoje włosy były zdrowe i miały piękny kolor. Regularnie stosuj produkty gamy Color Therapy, takie jak szampon Intenstywny Kolor, którego powinnaś używać maksymalnie dwa razy w tygodniu.
 
©Dr © Jean Louis David 
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ