Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Podwinięty bob prezentowany na pokazach Badgley’a Mischki, opinia profesjonalistów
Podwinięty bob prezentowany na pokazach Badgley’a Mischki, opinia profesjonalistów
Eksperci

Podwinięty bob prezentowany na pokazach Badgley’a Mischki, opinia profesjonalistów

Dział
Podwinięty bob, zainspirowany latami 50, widnieje na głowach wszystkich kobiet, poszukujących kobiecych i nowoczesnych fryzur. Jeśli chcesz nosić podwiniętego boba, musisz mieć włosy co najmniej średniej długości. Oto spojrzenie profesjonalistów na fryzurę oraz techniki jej czesania.
 
Fryzura prezentowana na pokazie Badgley’a Mischki nie jest najlepszym wyborem, jeśli poszukujesz fryzury, która będzie się trzymać przez cały dzień. "Przód fryzury jest szczególnie dopracowany, tył natomiast na wysokości karku niezupełnie. Włosy nie utrzymają się w miejscu za długo, ponieważ nie są dobrze utrwalone. Jest to więc fryzura, którą będzie trzeba regularnie poprawiać przez cały dzień".
 
Aby zrobić podwiniętego boba, prezentowanego na pokazie Badgley’a Mischki, należy odpowiednio przygotować włosy. "Najpierw trzeba je wyprostować, a następnie zrobić loki. Zaopatrz się w piankę do włosów. Najpierw zrób przedziałek na boku. Następnie, wyprostuj włosy, byś mogła później zrobić na nich perfekcyjne loki za pomocą lokówki o dużej średnicy. Twoje loki nie mogą być zbyt sprężyste".
 
Następnym etapem po zrobieniu loków jest stylizacja fryzury. "Spryskaj włosy lakierem, a następnie je rozczesz. Dzięki temu będą karbowane. Aby fryzura była podwinięta u dołu, unieś włosy do góry i owijaj je wokół siebie. Aby utrwalić fryzurę wystarczy kilka spinek".
 
Nasza rada: Jeśli chcesz nosić taką fryzurę, nie rób brushingu, bo nie ma on sensu. Takie loki możesz uzyskać tylko dzięki lokówce.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ