Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szukaj tylko salonów z barem w stylach

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ

Podróżuję samolotem, jak mam się uczesać?
Podróżuję samolotem, jak mam się uczesać?
Eksperci

Podróżuję samolotem, jak mam się uczesać?

Dział
Podróże samolotem podobno wysuszają włosy. Niemniej jednak, powietrze z klimatyzacji wcale nie ma na nie wpływu, ale za to długie podróże owszem. Włosy wyglądają wtedy tak, jak twoje samopoczucie. Są zmęczone!
 
Wyjście z samolotu perfekcyjnie uczesanym jest raczej niemożliwe. "Twoje włosy ocierają się o siedzenie przez całą podróż. Czy trwa ona 2 godziny, czy też 12: nie będą one ładne, jeśli czegoś z nimi nie zrobisz. Często zmieniając pozycję, twoja fryzura wygląda tak, jakbyś wyszła z łóżka, a to nie wygląda atrakcyjnie".
 
Istnieje kilka sposobów na to, by dobrze wyglądać po wyjściu z samolotu. "Po pierwsze, możesz związać włosy. Dzięki temu, będą się one mniej ocierać o fotel i nie będą ci wpadać w twarz. Aby wiązanie ci nie przeszkadzało, wybierz raczej wysoko upiętego koka lub kucyka na wysokości karku".
 
Drugim rozwiązaniem jest zastosowanie pewnych produktów. "Potrzebne ci są kosmetyki pielęgnacyjne w celu nawilżenia twoich włosów, jeśli są one z natury suche lub normalne. Jeśli natomiast masz włosy, które mają skłonności do przetłuszczania się, powinnaś stosować suche szampony w takiej wielkości, abyś mogła zabrać je ze sobą na pokład".
 
Nasza rada: Przed podróżą, kup mały flakonik, który można wnieść na pokład. Napełnij go dwufazowym produktem, który odżywi twoje włosy, zanim wysiądziesz z samolotu!
 

 
 
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ