Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Podróżuję samolotem, jak mam się uczesać?
Podróżuję samolotem, jak mam się uczesać?
Eksperci

Podróżuję samolotem, jak mam się uczesać?

Dział
Podróże samolotem podobno wysuszają włosy. Niemniej jednak, powietrze z klimatyzacji wcale nie ma na nie wpływu, ale za to długie podróże owszem. Włosy wyglądają wtedy tak, jak twoje samopoczucie. Są zmęczone!
 
Wyjście z samolotu perfekcyjnie uczesanym jest raczej niemożliwe. "Twoje włosy ocierają się o siedzenie przez całą podróż. Czy trwa ona 2 godziny, czy też 12: nie będą one ładne, jeśli czegoś z nimi nie zrobisz. Często zmieniając pozycję, twoja fryzura wygląda tak, jakbyś wyszła z łóżka, a to nie wygląda atrakcyjnie".
 
Istnieje kilka sposobów na to, by dobrze wyglądać po wyjściu z samolotu. "Po pierwsze, możesz związać włosy. Dzięki temu, będą się one mniej ocierać o fotel i nie będą ci wpadać w twarz. Aby wiązanie ci nie przeszkadzało, wybierz raczej wysoko upiętego koka lub kucyka na wysokości karku".
 
Drugim rozwiązaniem jest zastosowanie pewnych produktów. "Potrzebne ci są kosmetyki pielęgnacyjne w celu nawilżenia twoich włosów, jeśli są one z natury suche lub normalne. Jeśli natomiast masz włosy, które mają skłonności do przetłuszczania się, powinnaś stosować suche szampony w takiej wielkości, abyś mogła zabrać je ze sobą na pokład".
 
Nasza rada: Przed podróżą, kup mały flakonik, który można wnieść na pokład. Napełnij go dwufazowym produktem, który odżywi twoje włosy, zanim wysiądziesz z samolotu!
 

 
 
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ