Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Podniesiona grzywka w stylu pin-up
Podniesiona grzywka w stylu pin-up
Fryzura

Podniesiona grzywka w stylu pin-up

Dział
Fryzura ta jest wszechobecna na pokazach niektórych marek ciuchów, inspirujących się stylem retro. Tak jest w przypadku Olympii Le Tan. Na jej pokazach modelki prezentują styl pin-up od stóp do głów!
 
Podwinięta grzywka, najmodniejszy trend lat 40, noszona dziś jest przez kobiety, które tęsknią za tamtymi czasami i których styl jest przemyślany oraz kobiecy, tak jak w przypadku Dity Von Teese. Ta szykowna grzywka dodaje fryzurze objętości. Wcale nie musisz obcinać włosów, by móc ją nosić. Wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiednie przybory i cierpliwość podczas nauki jej czesania!
 
Aby zrobić tę fryzurę, zbierz włosy z przodu twarzy. Zaopatrz się w gąbkę do włosów w ich kolorze, owiń je wokół niej i dobrze zaciśnij. Opuść gąbkę tworząc podkowę i przypnij ją wsuwkami. Przykryj ją włosami tak, by nie było jej widać i spryskaj lakierem, by fryzura trzymała się w miejscu. Sama zdecyduj, czy chcesz zrobić karbowane loki, czy też związać resztę włosów. Tak czy inaczej, najważniejszy jej element jest już gotowy!
 
© Pixelformula / Pokaz Olympia Le Tan prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ