Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Curl therapy
Curl therapy
Curl therapy
Fryzura

Podkreśl swoje loki!

Dział

Nie ważne czy masz włosy pofalowane, kręcone, czy kędzierzawe, ta odżywka pięknie podkreśla strukturę loków. Opiszemy ją dla was.

Dlaczego warto jej używać?

•Nadaje włosom strukturę

Wystarczy spryskać włosy na całej długości, a natychmiast nabierają one właściwego kształtu. Loki kręcą się naturalnie, zachowują piękny skręt i swoją formę, a także dynamizm na długie godziny.

• Nawilża dogłębnie

Włosy pofalowane, kręcone, czy kędzierzawe są suche z natury. Produkt ten, skomponowany na bazie wody, kwasu hialuronowego i witamin idealnie nawilża włosy i może być stosowany codziennie. Pozwala on zachować fryzurę miękką i pełną blasku, [Sekrety fryzury pełnej blasku].

•Ułatwia czesanie

Już pierwsze użycie odżywki zmiękcza włosy [Sprężyste loki, jestem na tak] i ułatwia ich rozczesanie. Dodatkowo produkt eliminuje puszenie się włosów i pozwala na zdyscyplinowanie fryzury. Włóż więc odżywkę do torebki, żeby zawsze mieć ją przy sobie. Będziesz mogła ją wyjąć i użyć w każdym momencie dnia i w każdych okolicznościach.

Jak jej używać ?

Nałóż odzywkę na włosy zaraz po ich umyciu [Jak stosować odżywki bez spłukiwania]. Włosy powinny być wilgotne, osuszone delikatnie ręcznikiem. Pamiętaj, żeby nakładać ją równomiernie na głowę. Użycie szczoteczki do zębów pomoże ci osiągnąć tę równomierność. Pozostaw następnie włosy do wyschnięcia.
Jeżeli chciałabyś dodatkowo utrwalić włosy, nałóż na nie odrobinę Perfect Curl, ponieważ odżywka Podkreślenie loków nie utrwala fryzury. Stosowanie dodatkowo szamponu Loki i Odżywienie zwiększy skuteczność pielęgnacji do maksimum. Ten rytuał pielęgnacyjny pozwoli ci zachować piękne, błyszczące i pełne zdrowia loki na długie tygodnie.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ