Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pocieniuj fryzurę, by uzyskać efekt zmierzwionych włosów
Pocieniuj fryzurę, by uzyskać efekt zmierzwionych włosów
Fryzura

Pocieniuj fryzurę, by uzyskać efekt zmierzwionych włosów

Dział
W tym sezonie, grzeczne i gładkie fryzury raczej nie są noszone. Wiosną i latem nadchodzi moda na fryzury o zbuntowanym charakterze, który uzyskać można dzięki ich objętości. Użyj produktów do układania fryzury i pocieniuj włosy, by uzyskać zmierzwiony efekt!
 
Trend. Gdy nadchodzą ciepłe dni, najlepiej wybierać chaotyczne fryzury. Zimą nosisz czapki czy kapelusze, a twoje fryzury są bardziej klasyczne. Gdy nadchodzi maj, wolisz nosić ich chaotyczną wersję! Dlatego też przedziałek nie powinien być prosty, a włosy ułożone. Musisz wyglądać tak, jakbyś właśnie wstała z łóżka!
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które mają pocieniowane końcówki i nie wiedzą, co z nimi zrobić, gdy nadchodzi lato. Możesz zrobić koka lub warkocza, ale możesz też pozostawić włosy rozpuszczone. Dzięki temu, ożywisz je i zregenerujesz po sezonie zimowym, w którym bez przerwy używasz prostownicy. Fryzura ta jest również idealna dla tych z was, które pragną zwiększyć objętość swoich włosów.
 
Jak go zrobić? Przyjdź do salonu i wyjaśnij, jaki rezultat chcesz uzyskać. Na co dzień, fryzura ta nie wymaga specjalnej techniki czesania. Po wysuszeniu włosów, wystarczy je lekko utrwalić, by zachować objętość przez cały dzień. W tym celu, idealnym produktem jest Fix Spray. Natapiruj włosy u nasady, by włosy były napuszone przez cały dzień.
 
© Pixelformula / Pokaz Isabel Marant prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ