Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szukaj tylko salonów z barem w stylach

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ

Pocieniuj fryzurę, by uzyskać efekt zmierzwionych włosów
Pocieniuj fryzurę, by uzyskać efekt zmierzwionych włosów
Fryzura

Pocieniuj fryzurę, by uzyskać efekt zmierzwionych włosów

Dział
W tym sezonie, grzeczne i gładkie fryzury raczej nie są noszone. Wiosną i latem nadchodzi moda na fryzury o zbuntowanym charakterze, który uzyskać można dzięki ich objętości. Użyj produktów do układania fryzury i pocieniuj włosy, by uzyskać zmierzwiony efekt!
 
Trend. Gdy nadchodzą ciepłe dni, najlepiej wybierać chaotyczne fryzury. Zimą nosisz czapki czy kapelusze, a twoje fryzury są bardziej klasyczne. Gdy nadchodzi maj, wolisz nosić ich chaotyczną wersję! Dlatego też przedziałek nie powinien być prosty, a włosy ułożone. Musisz wyglądać tak, jakbyś właśnie wstała z łóżka!
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które mają pocieniowane końcówki i nie wiedzą, co z nimi zrobić, gdy nadchodzi lato. Możesz zrobić koka lub warkocza, ale możesz też pozostawić włosy rozpuszczone. Dzięki temu, ożywisz je i zregenerujesz po sezonie zimowym, w którym bez przerwy używasz prostownicy. Fryzura ta jest również idealna dla tych z was, które pragną zwiększyć objętość swoich włosów.
 
Jak go zrobić? Przyjdź do salonu i wyjaśnij, jaki rezultat chcesz uzyskać. Na co dzień, fryzura ta nie wymaga specjalnej techniki czesania. Po wysuszeniu włosów, wystarczy je lekko utrwalić, by zachować objętość przez cały dzień. W tym celu, idealnym produktem jest Fix Spray. Natapiruj włosy u nasady, by włosy były napuszone przez cały dzień.
 
© Pixelformula / Pokaz Isabel Marant prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ