Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pocieniować włosy czy nie? Co zrobić?
Pocieniować włosy czy nie? Co zrobić?
Fryzura

Pocieniować włosy czy nie? Co zrobić?

Dział
"Pocieniować włosy czy nie? Często zadajesz sobie to pytanie, gdy pragniesz zmienić fryzurę. Odpowiedź jest prosta: pocieniuj włosy, jeśli chcesz nadać im objętości. Poza tym, gdy będziesz w salonie, zapytaj o radę fryzjera".
 
Jeśli chcesz nadać fryzurze formy i objętości, powinnaś pocieniować włosy. "Twój fryzjer będzie wiedział, w jakim stopniu je postrzępić. Po rozmowie z tobą dowie się, jaki efekt chcesz osiągnąć i jak o niego dbać w zależności od rodzaju twoich włosów".
 
W tym sezonie, w salonach Jean Louis David, cieniowane włosy są wszechobecne. "Wszystkie fryzury są pocieniowane i postrzępione bez względu na to czy są krótkie, średnie lub długie. Dzięki temu, zyskują one formę i są gęstsze. Każda fryzura zyskuje objętość, jeśli włosy są pocieniowane i właśnie dlatego powinnaś to zrobić!".
 
Masz bardzo cienkie włosy? Zapomnij o cieniowaniu. "Im ciensze włosy, tym bardziej nie powinnaś ich cieniować, ponieważ będą wyglądać, jakbyś miała ich jeszcze mniej".
 
Nasza rada: Nie podejmuj żadnej decyzji w kwestii cieniowania włosów, zanim nie pójdziesz do salonu. Jedynie fryzjer będzie potrafił ci doradzić, czy będą ci one pasować. W tym sezonie, by wyglądać modnie, musisz pocieniować włosy!
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ