Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pielęgnacja brody
Pielęgnacja brody
Pielęgnacja brody
Fryzury męskie

Pochwal się piękną brodą !

Dział

Najpierw, pozwól swoim włoskom rosnąć przez 3 do 5 dni, w zależności od ich szybkości wyrastania. Otrzymany w ten sposób zarost będziesz mógł ostrzyc równomiernie. Zaopatrz się również w strzyżarkę wysokiej jakości. Powinna być wyposażona w różne nakładki, które zapewniają maksimum precyzji. Zacznij przycinać brodę pod włos, używając największej nakładki. Potem nałóż mniejszą nakładkę i zgól włosy na 5 do 7 mm. Teraz możesz już nosić brodę przez 3 dni [Mężczyzna: utrzymanie trzydniowej brody].

Nasza rada:

Pomyśl o odsłonięciu szyi, również ją goląc. Wykonuj ruchy z dołu do góry. Za pomocą brzytwy zarysuj zaokrągloną linie centymetr powyżej jabłka Adama, co doskonale wykończy całość.

Pielęgnacja
Pielęgnacja

Jak pielęgnować brodę ?

Myj ją regularnie. Wykorzystaj do tego szampon [Jak dobrać szampon], który pomoże pozbyć się brudu zgromadzonego w ciągu dnia. Używaj tego samego produktu, którym myjesz włosy. Po umyciu i wysuszeniu nawilż brodę odpowiednim preparatem. Znajdziesz w sklepach serum, czy oleje przeznaczone do nawilżania brody. W momencie nakładania produktu wykonaj delikatny masaż ułatwiający jego wniknięcie.

Nasza rada

Czyść często i dokładnie swoją strzyżarkę [Rady jak pielęgnować przyrządy fryzjerskie] za pomocą dezynfekcyjnej chusteczki nawilżającej. Usuniesz w ten sposób włoski i bakterie zgromadzone na urządzeniu. Co więcej, zachowując czystą strzyżarkę, przyczyniasz się do zachowania dobrego stanu zdrowia swojej skóry.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ