Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle
Streetstyle
Streetstyle
Streetstyle

Połącz filcowy kapelusz z grzywką!

Dział

Nasza dzisiejsza modelka pokazuje, jak można być stylową z filcowym kapeluszem na głowie. Rozszyfrowujemy ten nowoczesny i kobiecy look, który na pewno potrafi zainspirować.

Streetstyle
Streetstyle

Wyszukana fryzura przy wyrafinowanym wyglądzie

Nasza modelka ma gęste, gładkie włosy koloru ciemny brąz, podkreślone dodatkowo fryzurą delikatnie wycieniowaną i półdługą. Zdecydowała się dodatkowo podkręcić włosy za pomocą prostownicy [Jak wykonać loki za pomocą prostownicy?] nadając im ruch. Uzyskane fale są elastyczne, lekkie i delikatne. Grzywka zatrzymująca się na poziomie brwi przyciąga uwagę i podkreśla piękne, migdałowe oczy.

Jeżeli chodzi o koloryzację, to nasza streetstyle odważyła się na wykonanie tie & dye [ Tie & dye: trend w 2016?]. Włosy u nasady i na całej długości są w kolorze brązowym, natomiast końcówki zostały pofarbowane na ciemny blond. Do wykończenia stylizacji nasza streetstyle użyła filcowego kapelusza, który swobodnie nałożyła na głowę. Ten dodatek sprawia, że całość nabiera cech stylu chłopczycy [Styl chłopczycy: jak go zaadoptować?]

Streetstyle
Streetstyle

Wygląd w stylu bohemy z zachowaniem maksimum komfortu

Nasza modelka założyła kombinezon spodnie 7/8 we wzory z lejącego się materiału. Żeby się ogrzać, połączyła kombinezon z jeansową kurtką w kolorze blady róż. Trendy dodatek? Frędzle zwisające z ramion, must-have tego sezonu. Jeżeli chodzi o inne akcesoria, postawiła ona na prostotę, żeby zrównoważyć cały look. Nasza streetstyle ma więc tylko złoty zegarek na ręku. Nie można jednak zapomnieć o czarnych sandałach na wysokich obcasach, które wydłużają sylwetkę o kilka centymetrów.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ