Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pleciony side-hair: streetstyle
Pleciony side-hair: streetstyle
Pleciony side-hair: streetstyle
Trendy i styl

Pleciony side-hair: streetstyle

Dział
Jej fryzura? Nasz dzisiejszy streetstyle zrobiła loki od połowy długości włosów oraz side-hair. Następnie, zaplotła ona afrykański warkocz po przeciwnej stronie. Postanowiła ona także zrobić wyraźny efekt tie&dye. I bardzo dobrze! Dzięki temu, uwydatniła ona swoje włosy, a w szczególności kręcone końcówki.
 
Jej wygląd? Modny i luźny. Nasz dzisiejszy streetstyle założyła szeroki t-shirt i wygląda jak prawdziwe dzieło sztuki. Jej styl bohemy doskonale reprezentują zwiewne, rozszerzane spodnie we wzory, które idealnie wpisują się w trendy lat 70. Jako że lubi ona minimalizm, zaopatrzyła się w małą, złotą torbę. Nie można także zapomnieć o kolczykach, które doskonale podkreślają jej fryzurę.
 
Rada dnia. Jeśli ty także chcesz zrobić pleciony side-hair, nie ma nic prostszego! Wydziel partię włosów, z której uczeszesz fryzurę i rozdziel je na 3 części, które zapleciesz w zaciśnięty, ulizany warkocz i zwiążesz cienką gumką. Na koniec, spryskaj fryzurę produktem Fix Spray, by zapewnić jej długotrwałość na cały dzień.
 
© PixelFormula
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ