Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pleciony przedziałek, prosto z wybiegu
Pleciony przedziałek, prosto z wybiegu
Fryzura

Pleciony przedziałek, prosto z wybiegu

Dział
W tym sezonie, przedziałek jest wszechobecny. Od ciebie zależy, w jaki sposób będzie się on prezentować na twoich włosach. Ulizany warkocz? Kłos? A może nawet pleciony przedziałek, widziany na pokazie Carven? Całkiem możliwe, że stanie się on niezbędnym elementem wyglądu w nadchodzących miesiącach.
 
Na wybiegu modelki noszą długą, prostą, dosyć klasyczną fryzurę pełną połysku. Jeśli się przyjrzysz, zobaczysz, że zamiast przedziałka na boku, zapleciony jest warkocz. Jest to alternatywa dla jego klasycznej wersji. Wystarczy, że zrobisz drobny, ulizany warkocz, a uzyskasz oryginalną i elegancką fryzurę. Będziesz mogła ją nosić bez względu na okazję! Zamiast pozłacanego przedziałka, rób ten, gdyż jest on bardziej praktyczny do noszenia na co dzień.
 
Aby zrobić tę fryzurę, rozczesz i wyprostuj włosy. Jak tylko zrobisz przedziałek na boku, wydziel partię włosów, z których zapleciesz przedziałek. Rozdziel je na trzy części tak, jakbyś robiła klasycznego warkocza. Rozpocznij czesanie od włosów u nasady, krzyżując zewnętrzny kosmyk ze środkowym. Postępuj tak samo z drugiej strony. Zwiąż je za pomocą dyskretnej gumki i spryskaj lakierem, by fryzura trzymała się w miejscu.
 
© Pixelformula / Pokaz Carven prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ