Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pleciony kosmyk na średniej długości włosach: streetstyle
Pleciony kosmyk na średniej długości włosach: streetstyle
Fryzura

Pleciony kosmyk na średniej długości włosach: streetstyle

Dział
Jej fryzura? Średniej długości jasno-kasztanowe włosy. Są one rozpuszczone i ustrukutyrozwane przez przedziałek na boku. Pocieniowane włosy sprawiają, że fryzura jest pełna objętości, natomiast refleksy w kolorze blond ją rozjaśniają i uwydatniają. Kosmyk z przodu głowy zapleciony jest do tyłu, odkrywając twarz. Warkocz kończy się w połowie długości włosów i wplata się w resztę fryzury. Ta oryginalna fryzura pasuje na każdą okoliczność, bez względu na twój styl.
 
Jej wygląd? Kolorowy i kobiecy. Nasz dzisiejszy streetstyle założyła fioletowy T-shirt oraz krótką, trapezową spódniczkę w kratkę. Jej wiosenny strój dobrany jest do zielonych, czubatych czółenek. Mała, lśniąca poszetka w tym samym kolorze podkreśla elegancki aspekt ubioru. Najważniejszy element? Okrągłe okulary przeciwsłoneczne w stylu lat 70. To doskonałe rozwiązanie, by wyglądać szykownie i modnie!
 
Rada dnia. Kolorowe pasemka są idealnym sposobym, by rozjaśnić twoją fryzurę. Zrób takie, które będą o dwa tony jaśniejsze od twojego naturalnego koloru. Następnie, umyj włosy szamponem Instensywny Kolor z gamy Color Therapy, by były piękne i zdrowe.
 
© PixelFormula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ