Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pleciony kok
Pleciony kok
Fryzura

Pleciony kok

Dział
Gdy byłaś mała, nie znosiłaś fryzury w stylu "Heidi", którą robiła ci mama. Niemniej jednak, od kilku lat, plecione fryzury nie towarzyszą ci tylko na przebieranych wieczorach. Możesz je również czesać na co dzień! Zoom na pleciony kok z pokazu Moschino.
 
Pleciony kok. Na pokazie Moschino, nie tylko kok jest zapleciony. Modelki prezentują koronę z warkocza, która towarzyszy kokowi. Tę fryzurę w stylu bohemy nie nosi się wyłącznie latem - możesz ją czesać także zimą. Zrób fryzurę z pokazu Moschino i dodaj do niej ozdoby XXL, by nadać jej miejskiego stylu.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które mają dosyć długie włosy. Inne kobiety nie powinny panikować – mogą doczepić włosy, które sprawią doskonałe wrażenie. Fryzura ta jest idealna dla tych, które pragną uwydatnić twarz i odsłonić ją dzięki temu nowoczesnemu uczesaniu.
 
Jak zrobić pleciony kok? Nie ma nic łatwiejszego! Na początek, zarysuj przedziałek pośrodku głowy. Następnie, zbierz wszystkie włosy na wysokości karku. Zapleć warkocz i zwiąż go za pomocą gumki. Owiń go wokół własnej osi, by stworzyć kok, który zwiążesz grubszym wiązaniem. Chcesz zrobić taką fryzurę, jaka prezentowana jest na pokazach razem z koroną z warkocza? Podczas robienia fryzury, zostaw jeden gruby kosmyk luźno po lewej stronie głowy. Dzięki niemu, stworzysz koronę po jej drugiej stronie. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem, by zapewnić jej połysk i długotrwałość.
 
© Pixelformula / Pokaz Moschino prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ