Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Plecionka
Plecionka
Plecionka
Fryzura

Plecionka

Dział
W tym sezonie możesz mieć wrażenie, że mówi się tylko o warkoczach. Mylisz się! Nawet jeżeli te ostatnie zdobyły wybiegi i uznanie fashionistek, istnieje wobec nich alternatywa w postaci plecionki. Prostsza i szybsza w realizacji, nie jest mniej szykowna i pasuje do stylu bohemy. Wyjaśniamy.
 
Zasady. Odstaw na chwilę na bok klasyczny warkocz z trzech pasemek czy te bardziej oryginalne, które wymagają pewnej zręczności. Tego lata, aby odkryć nowe przyjemności, daj się zainspirować kolekcją wiosna-lato 2012 od Antonio Marrasa, Philipa Lima, Gucciego czy Adama. A żeby wykonać plecionki wystarczy wybrać kosmyk i go odpowiednio skręcić na całej długości. Możesz później zdecydować w jaki sposób chcesz go nosić!
 
Dla kogo? Plecionka pasuje do każdego typu włosów, niezależnie od tego czy są one proste czy kręcone. Należy jednak posiadać włosy pewnej minimalnej długości, aby móc je spleść! Nadaje się zatem dla włosów długich i półdługich, ale również obciętych na boba.
 
Pomysły na uczesanie. Najprostsza wydaje się być pleciona półkitka. Zrób przedziałek pośrodku, wyizoluj dwa kosmyki, które spleciesz, a następnie zepniesz z tyłu głowy. Możesz również zdecydować się na plecionkę na kitce. Na początek zrób wysoką kitkę, a następnie spleć resztę Twoich włosów aż do końcówek i zepnij je przy użyciu gumki z haczykiem. Innym pomysłem może być pleciona korona. Po koronie z warkoczy, możesz sobie ułatwić nią życie. Wybierz dość długi kosmyk usytuowany z przodu twojej głowy i spleć go, a następnie przypnij go jak koronę.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ